У нас дощить вже третій тиждень. З маленькими перерва, правда. Вчора весь день йшов дощ, він то бив по вікнах з шаленою силою, то накрапав дрібно-дрібно, нібито дряпався. У таку погоду і кішку шкода на вулицю відпускати, а самому виходити не хочеться зовсім. Але ж потрібно. Ось знадобилося вчора бігти під дощем в магазин — придбати хліб, чай, цукор і цукерки для Дар’ї.

Інстинктивно починаєш заздрити населенню великих мегаполісів — у конкретних магазинів і магазинів гарантійне обслуговування розвинене до такої міри, що покупцеві навіть не треба виходити з дому, щоб придбати булку здобну до сніданку. Всього-то делов — зайшов на сторінку онлайн-магазину, підібрав необхідний товар, клацнув мишкою і через певний проміжок часу посильний привіз замовлення прямо до порогу рідного будинку.

У мене вже був досвід покупок в інтернет-магазинах. Спочатку я замовляла книги, потім перейшла на придбання насіння і цибулин квітів, а тепер вирішила поекспериментувати з одягом, і, можу наполегливо сказати, що він вийшов. Експеримент, в сенсі. А якщо вас цікавить створення інтернет магазину переходите по посиланню https://promoter.net.ua/.

І тепер дуже шкодую, що в нашій перефирии ще немає великих online гіпермаркетів, де можна замовити продукти і товари першої вживання. Ось сьогодні знадобилося прокидатися без звичної ранкової чашечки кави, завдяки тому що вчора нікому не хотілося ще раз вийти на вулицю. А от мешканцям столиці та населенню деяких районів Московської області пощастило — вони можуть «забігти» в інтернет-гіпермаркет, пробігтися по каталогам, підібрати потрібні продукти, зробити заявочки і спокійно дивитися улюблений фільм, чекаючи доставку.

До речі, для власників дачі умови в магазині взагалі казкові. Тепер не потрібно виконувати вилазки в запорошений місто за придбаннями, потрібно тільки замовити їх в гіпермаркеті, тим більше, що в каталогах представлені не тільки продуктові продукти, а й товари для пікніка та дачі. Якщо ви бажаєте зробити заявку в магазині, але вам необхідно відлучитися з дому на весь день, то ви можете замовити доставку товару «на завтра», вказавши час, коли вам буде комфортно зустріти кур’єра.

В інтерфейсі онлайн-магазину «Качкодзьоб» не втратиться навіть «чайник», але потрібно не забувати — для виконання заявки вам необхідно пройти процедуру реєстрації і заповнити відповідні форми, вивчити правила ресурсу і лише потім здійснювати замовлення.

Купівля продуктів в магазині дає можливість економити час на збори і екскурсію в магазин, вже немає необхідності штовхатися біля прилавків, стояти в черзі біля каси, і підштовхувати перед собою цю тачанку, переповнену продуктами і «зайвим вантажем».