Болти-це кріпильні вироби у формі стрижня із зовнішнім різьбленням на одному кінці, з головкою на іншому, що утворюють роз’ємні з’єднання за допомогою гайки або різьбового отвору в одному з з’єднуються виробів. Болти ГОСТ, DIN можуть мати різьблення по всьому стрижню (повна різьба) або на хвостовій частині (неповна різьба). В основному, Болти має шестигранну головку, рідше внутрішній шестигранник під ключ. Існують болти з Т-подібною, напівкруглої і потайний головками, а ще відкидаються і анкери. Деякі Болти мають шип або вус на опорній поверхні головки, які служать для усунення провертання. Болти використовуються для з’єднання і кріплення деталей і конструкцій в автомобілебудуванні, будівництві, виготовленні меблів. Тому, якщо ви бажаете купити болти Львів, переходьте на сайт dinmark.com.ua.

Переваги перед зварювальним з’єднанням:

З’єднання на болтах зменшують складність монтажу, дозволяють вести збірку силами робітників невисокої кваліфікації, автоматизувати, механізувати процес складання.Використання дуже міцних болтових з’єднань при установці конструкцій з металу дає можливість застосовувати деталі з важкозварюваних сталей дуже високої міцності.Можливість зорового контролю цілісності монтажного з’єднання на болтах, в той час як в зварних швах можуть бути невидимі недоліки.

Різновиди болтів в залежності від класу точності

Норми стандарту DIN 933 поширюються на кріпильні вироби, які виготовлені у відповідність з вимогами класів точності «A» і «B» (дуже висока і нормальна точність, виходячи з цього). Відмінності полягають в показниках шорсткості опорної площини головки, а ще поверхні різьблення.

Найбільше поширення набули болти з нормальним класом точності – «B». Їх поміщають в отвори з діаметром, що перевищує цю характеристику стрижня даних металовиробів на 1-1,5 міліметрів.Болти з дуже високим класом точності – » A » — знайшли найбільше використання в з’єднаннях, що відносяться до категорії особливо відповідальних. Тут різниця в діаметрах коливається в діапазоні від 0,25 до 0,3 міліметра.

Особливості використання

Вирішальними факторами, що впливають на область використання болтів стандарту DIN 933, є застосовується для виробництва сировину і вид покриття заготовки. Так, Сьогодні для виготовлення подібного кріплення застосовується, здебільшого, сталь марок Ст.20 І Ст.35. Що стосується покриття, то найбільше поширення набуло оцинкування. Однак для захисту болтів від іржі на поверхню їх наносять і інші матеріали. У таблиці представлена необхідна інформація.