Сіль є щоденним супутником життя практично для кожної людини в усьому світі. Але ми рідко використовуємо сіль для чого-небудь, крім приготування їжі. Ці 15 альтернативних варіантів використання солі, назавжди змінять вашу думку про неї.

Позбавте лобові стекла від льоду і паморозі

Ранкові поїздки на роботу після сніжної бурі або великого морозу досить стомлюючі самі по собі. Але необхідність дряпати лобове скло через обмерзання – це просто жахливо.

Інструкція: тримайте носок з кухонною сіллю під переднім сидінням і протирайте їм лобове скло. Сіль знижує температуру замерзання вологи і запобігає утворенню льоду протягом ночі. Вранці ви прокинетеся з чистими вікнами автомобіля.

15 трюків з сіллю, які вам потрібно спробувати якомога швидше

Очистіть туалети і стоки

Серйозно, чи є щось, що абсолютно повністю може зіпсувати спокій, крім забитого туалету?

Інструкція: змішайте 1/2 склянки кам’яної солі з 1/2 склянки харчової соди і вилийте в туалет разом з шістьма склянками окропу. Залиште розчин на кілька годин, щоб послабити засмічення, перш ніж скористатися вантузом.

Пом’якшити джинси

Якщо нова пара джинсів, що добре облягають фігуру, трохи жорсткувата, пом’якшите їх можна за допомогою кухонної солі.

Інструкція: занурте джинси в розчин води (досить, щоб покрити їх) і 1 стакан повареної солі. Дайте джинсам полежати 2-3 години, промийте і просушіть. Якщо ви віддаєте перевагу використовуванню пральної машини, то додайте 1/2 чашки кухонної солі до засобу для прання.

Швидко охолоджують пиво і газовану воду

Якщо ви купили неохолодженою упаковку пива або содової, і вам потрібно її охолодити прямо зараз, використовуйте силу науки.

Інструкція: додайте до льоду соляний розчин (1/2 чашки солі до 2 чашкам води). Він охолодить ваші напої в рекордні терміни.

15 трюків з сіллю, які вам потрібно спробувати якомога швидше

Запобігає вимиванню кольору

Якщо у вас немає можливості розділити брудну білизну на кілька куп, але ви турбуєтеся про новий рожевий топ, який може злиняти під час прання, просто замочіть його у воді і солі, щоб запобігти будь-які проблеми.

Інструкція: занурте яскраву новий одяг в розчин води (досить, щоб покрити) і 1 стакан повареної солі, залиште на 1-2 години перед пранням. Додайте 1/4 чашки солі до циклу прання для додаткового захисту.

Удобрюйте рослини морською сіллю

Морська сіль багата мінералами (натрій, залізо, кальцій, магній і калій), що робить її ідеальним добривом для вашого саду.

Інструкція: змішайте 1 чайну ложку солі з літром води і додайте розчин в садовий обприскувач. Повторюйте кожні 1-2 тижні протягом вегетаційного періоду.

Використовуйте кухонну сіль для усунення бур’янів

Сіль – це недороге рішення проблеми, яке вам обов’язково потрібно спробувати.

Інструкції: доведіть розчин 1 склянки кухонної солі і 2 склянок води до кипіння. Як тільки розчин охолоне, налийте суміш в пляшку з розбризкувачем або просто відразу на бур’яни. Але попереджаємо: сіль вб’є і інші рослини, з якими вона стикається, тому будьте обережні.

15 трюків з сіллю, які вам потрібно спробувати якомога швидше

Полегшите біль від укусів

Сіль є старим лікувальним засобом фермерів, ефективно полегшує біль від укусів бджіл та інших комах і опіків отруйного плюща.

Укуси бджоли: зменшить набрякання і біль можна, намочивши зону укусу і покривши її сіллю.

Укуси комарів і клопів: опустити в солону воду на 5-10 хвилин.

Отруйний плющ: зменшити свербіж допоможе гаряча солона вода.

Запобігти затвердіння при готуванні

Це неминуче: при готуванні завжди щось проливається на плиту. Просто не дайте цьому затвердіти, бо потім важко очищається пляма.

Інструкції: посипте трохи солі на розлив, поки він ще рідкий. Після того, як плита охолоне, ви можете просто витерти розлив за допомогою ганчірки.

Подаруйте вінику довге життя

Подвоїти життя нової мітли можна, змочивши щетину в відрі гарячої солоної води.

Інструкція: замочіть на 30 хвилин новий синтетичний або рослинний віник в розчині 1/2 склянки солі, змішаної з літром води. Дайте повністю висохнути.

15 трюків з сіллю, які вам потрібно спробувати якомога швидше

Освіжити запах з рота

Просте полоскання рота солоною водою знищить бактерії. Цей трюк санує ваш рот без фториду або доданих цукрів. Але не замінює регулярну чистку зубів!

Прискорити час приготування

Солона вода нагрівається швидше, ніж звичайна, що означає, що ви можете трохи зменшити час приготування макаронних виробів або пельменів.

Дезодорувати смердючі кросівки

Раніше ми вже обговорювали безводну чистку в морозильнику, що вбиває бактерії на тканинах. Але, можливо, вам не хочеться, щоб ваша смердюча взуття лежала в морозильній камері поруч з морозивом. Якщо це так, спробуйте простий трюк з сіллю.

Інструкції: насипайте трохи солі в взуття щоночі.

Видалити жирні плями з каструль і сковорідок

Спраглі жири – найскладніше. Однак сіль прожене вперті жирні плями з ваших каструль і сковорідок.

Інструкція: посипте сіль безпосередньо на посуд або додайте 1/4 склянки солі до каструль, які замочують в раковині.

15 трюків з сіллю, які вам потрібно спробувати якомога швидше

Видалити плями від чаю і кави

Позбавте своє життя від цих непривабливих плям чаю і кави, посипавши сіль на губку, а потім потерши ними плями. Бонусна порада: цей трюк працює і для скляного посуду, пофарбованої помадою!

  • 15 трюків з сіллю, які вам потрібно спробувати якомога швидше

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts