Ви коли-небудь думали, як отримати чисту шкіру? Ти не самотній. Чиста та бездоганна шкіра так само хвилює чоловіків, як і жінок.

Хоча правильні харчові звички та здоровий спосіб життя можуть допомогти вам досягти здорового сяйва, зовнішній догляд не менш важливий, якщо ви хочете уникнути висипання вугрів, пігментації та інших проблем шкіри.

Отже, як чоловіки можуть досягти своїх цілей щодо чистоти шкіри? Ми зібрали найкращі поради для чоловіків, які прагнуть мати бездоганну шкіру без зусиль.«Відлущування, очищення та зволоження є найважливішими кроками, які слід включити в будь-який догляд за шкірою. 


Щоб отримати здорову та сяючу шкіру, чоловіки повинні використовувати сонцезахисний крем широкого спектру дії, щоб уникнути пошкодження сонцем. 


Шкідливі ультрафіолетові промені можуть серйозно пошкодити вашу шкіру та спричинити безліч проблем зі шкірою»

Способи отримати чисту шкіру для чоловіків 

Чиста шкіра - Як отримати чисту шкіру для чоловіків?

Перше і головне правило досягнення чистоти шкіри – це оцінка поточного стану шкіри. Коли ви дізнаєтесь про свій тип шкіри, структуру та проблеми, стане набагато легше створити ідеальний догляд за шкірою, який би відповідав потребам вашої шкіри.

Аналізуючи стан шкіри, візьміть до уваги свій повсякденний спосіб життя, режим сну, харчові звички тощо. Як би тривіально це не звучало, ці дрібні аспекти вашого життя значною мірою впливають на вашу шкіру. Ваше регулярне споживання їжі має бути насичене достатньою кількістю вітамінів, білків, мінералів тощо. Щоб мати бездоганну шкіру, рекомендується спати мінімум 8 годин на день. Чим більше ви дбаєте про свою шкіру зсередини, тим краще вона стане.

Поряд із покращенням способу життя також важливо додати добре розроблений догляд за шкірою. Наш старший керівник з розробки продуктів, Абхісікта Хаті, каже: «Відлущування, очищення та зволоження є найважливішими кроками, які слід включити в будь-який догляд за шкірою. Щоб отримати здорову та сяючу шкіру, чоловіки повинні використовувати сонцезахисний крем широкого спектру дії, щоб уникнути пошкодження сонцем. Шкідливі ультрафіолетові промені можуть серйозно пошкодити вашу шкіру та спричинити безліч проблем зі шкірою».

Тут ми перераховуємо способи, якими чоловіки можуть отримати чисту шкіру.

1. Очистити

Ефективне очищення шкіри – це перший крок до здорової шкіри. Однак багато чоловіків роблять це неправильно.

У чоловіків на шкірі активніше працюють сальні залози, які виробляють подвійну кількість шкірного сала (жиру) порівняно з жінками. Коли ваші залози виробляють надмірну кількість шкірного сала, навколишній бруд і забруднюючі речовини дуже легко прилипають до вашого обличчя.

Тому важливо двічі очищати обличчя — вранці та ввечері — щоб уникнути лущення, свербіння, сухості чи тривалої появи прищів.

Якщо після використання миючого засобу ваша шкіра відчуває дискомфорт, скрип чи стягнення, можливо, ви використовуєте не той миючий засіб. Важливо вибрати та використовувати м’який миючий засіб, який відповідає вашому типу шкіри. Шукайте продукт, який відновлює вологу у вашій шкірі та контролює вироблення шкірного сала.Баланс pH вашої шкіри становить приблизно 4,5-5,5. 


Ваша шкіра буде лущитися і відчувати роздратування, якщо рН продукту буде вище необхідної кількості.

2. Зробіть пілінг

Чи знаєте ви, що відлущування – це крок, який допомагає очистити пори? Він також відіграє важливу роль у запобіганні вростання волосся під час гоління.

Відлущування важливе для видалення мертвих клітин шкіри. Це гарантує, що ваша шкіра буде гладкою, свіжою та здоровою.

Для початку відлущуйте шкіру раз на тиждень. Залежно від того, як ваша шкіра реагує, ви можете відлущувати шкіру двічі на тиждень або частіше. Якщо ваша шкіра стає тьмяною або легко червоніє та дратується, припиніть відлущування приблизно на тиждень, щоб дати шкірі відновитися.

На ринку є кілька фізичних відлущувачів і скрабберів. Однак скраби для обличчя не підходять для чутливої ​​шкіри та можуть призвести до шрамів. Таким чином, ви можете спробувати хімічний пілінг за допомогою AHA та BHA, оскільки більшість альфа-гідроксикислот і бета-гідроксикислот отримують із рослин і вважаються безпечними для вашої шкіри.

3. Зволожуйте

Серед чоловіків поширена помилкова думка, що вони можуть очистити шкіру, відмовившись від зволожуючого крему. Правда в тому, що ваша шкіра потребує належної кількості зволоження. Зволоження зволожує вашу шкіру та робить її м’якою протягом дня.

У той час як жорсткі засоби для чищення та відлущування можуть видалити природні жири з вашої шкіри, хороший зволожуючий крем допомагає утримувати вологу, яка вже є у вашій шкірі.Якщо у вас жирна шкіра, найкраще підійдуть зволожуючі засоби на водній основі без жиру. 


Ті, у кого чутлива шкіра, можуть використовувати гелеві зволожуючі засоби для посилення зволоження.

4. Використовуйте сонцезахисний крем

Сонцезахисний крем не є ексклюзивним для тих спекотних і спекотних літніх днів. Вам потрібен захист від сонця протягом усього року.

Щодня використовуйте велику кількість сонцезахисного крему широкого спектру дії, який захищає вашу шкіру від UVA та UVB променів. Виберіть водостійкий сонцезахисний крем із SPF 30 або більше.

Щоб запобігти пошкодженню сонцем, зморшкам, темним плямам і навіть раку шкіри, нанесіть сонцезахисний крем на всі відкриті ділянки шкіри, включаючи вуха, шию та губи.

На додаток до носіння довгих рукавів і нанесення сонцезахисного крему, носіння головного убору на вулиці є чудовим способом захистити себе від шкідливих ультрафіолетових променів.

Виберіть капелюх з широкими полями. Широкі поля легко та ефектно закривають обличчя, шию та вуха. Якщо ви шукаєте серйозний захист, краще уникайте капелюхів з солом’яними дірками або бейсболок. Вони просто не служать для того, щоб захистити вас на відкритому повітрі.Повторно застосовуйте сонцезахисний крем кожні дві години, коли ви знаходитесь на вулиці. 


Наносьте щогодини, якщо ви сильно потієте або плаваєте.

5. Залишайтеся зволоженими

Вода не тільки відіграє важливу роль у травленні та правильному кровообігу, але й сприяє здоров’ю та сяйву вашої шкіри.

Вода допомагає виводити токсини з організму та шкіри. Достатнє споживання води допомагає оновити вашу шкіру та підтримувати оптимальну вологість шкіри. При зневодненні ваша шкіра стає схильною до шкірних розладів і зморшок.

В ідеалі, випиваючи 8-10 склянок води щодня, ваша шкіра залишається зволоженою, робить її м’якою та сяючою, запобігаючи шкірним захворюванням.

6. Встановіть правильний догляд за шкірою

Побудова правильного режиму догляду за шкірою з нуля надзвичайно важлива для досягнення здорової та сяючої шкіри.

Правильний підхід до догляду за шкірою не є універсальним! Ваш догляд за шкірою повинен бути персоналізований відповідно до типу та текстури шкіри .Він повинен складатися з правильних миючих засобів, активних засобів для догляду за проблемною шкірою, зволожуючих засобів, сонцезахисного крему, а також щотижневого пілінгу та масок для досягнення оптимальних результатів.

Дотримуйтеся регулярного догляду за шкірою, щоб покращити здоров’я та зовнішній вигляд вашої шкіри.

7. Уникайте торкання шкіри

Важливо відмовитися від звички торкатися обличчя заради здоров’я шкіри. Дотик до обличчя може перенести бруд, жир і бактерії з ваших рук на шкіру обличчя, а також може спричинити закупорку пір і появу прищів.

Також уникайте лопання прищів. Вискочивши прищ, ви піддаєте пори більше бактерій, які можуть потрапити з ваших рук. Це може призвести до постійних рубців на вашому обличчі.

Використовуйте серветки, щоб витерти бруд і піт з обличчя, щоб не торкатися обличчя.

8. Зменшіть куріння та споживання алкоголю

Чоловіки, вам потрібно кинути курити, щоб отримати чисту шкіру! Куріння призводить до передчасного старіння шкіри. Такі захворювання, як гнійний гідраденіт і псоріаз, можуть погіршуватися під час куріння.

Вважається, що відмова від куріння уповільнює старіння обличчя та сповільнює появу зморшок. Тому шкіра людини, яка не курить, отримує більше поживних речовин, у тому числі кисню.

Алкоголь також впливає на гормональний фон, що зневоднює вашу шкіру, викликає прищі та прискорює ознаки старіння. Відмова від алкоголю зробить вашу шкіру більш чистою і природною.

9. Дотримуйтесь здорової дієти

Ваша шкіра постійно скидається і замінює старі клітини молодшими. Здорове харчування гарантує, що ваша шкіра отримує необхідні поживні речовини для підтримки цього росту. Збалансоване харчування допоможе вам отримати гладку та м’яку шкіру без плям.

Доглядайте за своєю шкірою, вживаючи фрукти та овочі, багаті антиоксидантами, здоровими жирами, як-от горіхи, та іншими поживними продуктами, багатими бета-каротином, вітамінами С і Е, цинком і селеном.

10. Регулярно займайтеся спортом

Регулярні фізичні вправи забезпечують здорову та сяючу шкіру. Він зміцнює вашу шкіру, захищаючи її від старіння та інших пошкоджень.

Тренування покращують кровообіг, виводять токсини, забезпечують шкіру необхідними поживними речовинами та підтримують вироблення колагену. Тренування також можуть допомогти вам зменшити стрес, що зрештою позначиться на вашій шкірі.Після виділення поту важливо очистити шкіру, щоб уникнути накопичення бруду, поту та бактерій. 


Нанесіть зволожуючий крем, щоб відновити втрачену вологу.

11. Висипайтеся

Розумний вчинок – сон, щоб зробити шкіру здоровішою та яскравішою! Щоб колір обличчя був здоровішим і молодішим, потрібно максимально збільшити час відпочинку.

Коли ви спите, ваша шкіра переходить у режим відновлення та регенерації. У цей час ваше тіло посилює кровообіг і виробляє нові клітини шкіри. Ви порушуєте процес загоєння шкіри без повноцінного сну.

Нестача сну може погіршити ваші темні кола та посилити плями. Не тільки це. Це також може підвищити рівень кортизолу, який спонукає ваші сальні залози виробляти більше жиру. Від 7 до 9 годин якісного сну ви прокинетеся зі сяючою шкірою.

12. Не забувайте про догляд за губами

Ваші губи також потребують догляду, як і решта вашого тіла. Шкіра на губах набагато тонша і ніжніша, ніж на обличчі. Важливо підтримувати їх живлення, щоб вони були м’якими, здоровими та еластичними.

Мало хто з вас знає, що губи – це єдина частина нашого тіла, яка не має пор і тому потребує зволоження та живлення.

Сухість губ є однією з головних проблем шкіри, яка може виникнути у багатьох із вас. Регулярне використання бальзаму для губ може допомогти вам позбутися сухих і потрісканих губ. Тримайте під рукою невеликий бальзам для губ, щоб ваші губи були зволоженими та зволоженими.

13. Уникайте молочних продуктів і цукру

Надмірне вживання цукру або ваших улюблених солодких цукерок може викликати серйозні проблеми зі шкірою. Рафіновані вуглеводи, такі як цукор, мають низьку поживну цінність.

При надмірному споживанні цукру рівень інсуліну підвищується, що згодом посилює запалення шкіри. Занадто багато цукру також може погіршити інші захворювання шкіри, такі як розацеа, екзема та псоріаз.

Прозапальні продукти, такі як молочні продукти, також посилюють або погіршують наявні запальні захворювання шкіри. Ви можете легко замінити звичайні молочні продукти несолодким горіховим молоком, таким як мигдальне чи кокосове.

14. Голіться один або два рази на тиждень

Якщо ваша гра в догляді за шкірою актуальна, правильне гоління може допомогти покращити бар’єрну функцію вашої шкіри та покращити зовнішній вигляд вашої шкіри.

Перш ніж дістати бритву, очистіть обличчя та бризніть теплою водою, щоб розкрити пори. Мус, гель або крем перед голінням допомагають зберегти вашу шкіру теплою та зволоженою. Чим гладкіша шкіра, тим ближче гоління.

15. Зменшити стрес

Неконтрольований та інтенсивний стрес може вплинути на вашу шкіру та спричинити подразнення та висипання. Ефективні заходи для зняття стресу можуть допомогти контролювати зниження рівня кортизолу та адреналіну в організмі. Це допомагає створити більше спокою та спокою.

Зняття стресу послаблює гормональні коливання за допомогою гормонів гарного самопочуття та зменшує вироблення жиру. Таким чином, він зберігає вашу шкіру чистою та сяючою.

Висновок

Хороший догляд за шкірою є частиною здорового способу життя. Методи очищення шкіри відрізняються залежно від типу шкіри людини . Однак ефективна процедура може допомогти вам запобігти виникненню вугрів, вилікувати зморшки та зберегти вашу шкіру в найкращому вигляді.