Хоча гоління є звичайним заняттям для більшості чоловіків, йому часто приділяють менше уваги, ніж воно заслуговує. Крім того, незважаючи на велику кількість інструментів і продуктів, які пропонуються на ринку, не кожен чоловік знає про точні кроки, яких потрібно дотримуватися під час сеансу гоління.

Погані навички гоління можуть призвести до неохайного вигляду разом із порізами та ранами. Прокладаючи шлях до ідеального гоління, ця стаття містить корисні поради та методи.

Як голити обличчя?

Гоління - Як голити обличчя чоловікам?

1. Підготуйте своє обличчя

Для ідеального гоління вашу шкіру потрібно підготувати до бритви. Крім того, волосся на обличчі потрібно пом’якшити. Гарячий душ може отримати бажаний результат. Він також очистить пори шкіри від бруду та жиру. Використання олії до гоління з натуральними інгредієнтами додатково допоможе пом’якшити волосся на бороді.

2. Виберіть крем для гоління

Крем для гоління є обов’язковим для здорового та ідеального гоління. Обирайте крем для гоління, який містить натуральні інгредієнти та відповідає вашому типу шкіри. Уникайте кремів на хімічній основі, оскільки вони можуть дратувати шкіру. Ніколи не намагайтеся голитися насухо на обличчі. Це викличе свербіж і почервоніння. Рівномірно нанесіть крем для гоління на бороду за допомогою щітки, а потім видаліть бороду за допомогою бритви. Ви також можете використовувати гель для гоління.

3. Виберіть бритву

Ви можете вибрати бритву з одним, подвійним або кількома лезами. Переконайтеся, що вам зручно користуватися інструментом і що він має гостре лезо. Ви також можете вибрати електричну бритву або одноразову, залежно від ваших уподобань.

4. Удари бритвою

Використовуйте бритву в напрямку росту волосся. Це не тільки полегшить ваше гоління, але й запобіжить порізам і ранам. Не застосовуйте сильного тиску під час виконання гребків. Злегка тримайте бритву та проведіть нею по шкірі, щоб видалити волосся на обличчі. Перед використанням переконайтеся, що бритва чиста. Після використання вимийте бритву теплою водою.

5. Повторіть гоління

Після першого використання бритви сполосніть обличчя водою. Тепер повторіть гоління на вже чистій шкірі, щоб отримати більш гладку шкіру. Проведіть бритвою в напрямку, протилежному росту волосся. Якщо ви використовуєте одноразову бритву, не використовуйте її більше трьох разів. Крім того, ви можете міняти звичайне лезо бритви після кожні 6-7 голінь.

6. Використовуйте засіб після гоління

Закінчивши вимивати обличчя холодною водою, використовуйте засіб після гоління, щоб заспокоїти шкіру. Лосьйон або гель після гоління захистить вашу шкіру від бактеріальної інфекції, подразнення шкіри, свербіння та почервоніння.

Легкі поради щодо гоління для чоловіків

1. Зробіть пілінг обличчя перед голінням. Це видалить увесь бруд і відмерлі клітини шкіри з пор вашої шкіри та забезпечить вам кращий досвід гоління.

2. Перевірте своє лезо перед використанням. Якщо лезо бритви тупе і старе, викиньте його. Використання такого леза може викликати такі проблеми зі шкірою, як бородавки та фолікуліт.

3. За допомогою щітки з м’якою щетиною нанесіть крем для гоління на обличчя. Не використовуйте щітку з жорсткою щетиною, оскільки це може призвести до порізів.

4. Не забудьте нанести сонцезахисний крем, коли виходите на вулицю після збереження. Шкіра, як правило, стає більш чутливою після гоління. Застосування сонцезахисного крему може допомогти уникнути шкірних висипань, спричинених перебуванням на сонці.

5. Оскільки після гоління шкіра стає сухою, після гоління обличчя нанесіть зволожуючий крем.

6. Не наносьте на обличчя спирт або хімічні засоби після гоління, оскільки це може зробити шкіру сухою.

7. Знайдіть час, щоб поголити обличчя. Поспішне гоління може призвести до травмування під час гоління.

8. Зберігайте бритву в сухому місці між сеансами гоління. Це запобіжить накопиченню бактерій на бритві.


Які побічні ефекти гоління волосся на обличчі?

Гоління - Як голити обличчя чоловікам?

1. Утворення врослого волосся

У багатьох чоловіків після гоління з’являється вросле волосся. Зазвичай кінцеве волосся на обличчі густіше, ніж на решті обличчя. Гоління термінального волосся підвищує ймовірність утворення врослого волосся. Врослі волосяні фолікули згодом призводять до хворобливих шишок.

2. Пошкодження шкіри

Гоління робить вашу шкіру чутливою в цілому. Ви можете відчути ніжність після гоління. Крім того, під час сеансу гоління ви можете отримати порізи та рани, які можуть пошкодити шкіру. Якщо голитися неправильно, це також може погіршити ваші прищі.

3. Сухість

Якщо ви не зволожите шкіру після сеансу гоління, ваша шкіра стане надзвичайно сухою та тьмяною. Це також може призвести до свербіння.

Як доглядати за волоссям на обличчі?

1. Очистіть свою бороду

Регулярно мийте бороду, щоб позбутися бруду, пилу та мертвих клітин шкіри та бороди. Для очищення бороди використовуйте шампунь. Це буде як звичайне миття волосся.

2. Використовуйте кондиціонер

Нанесіть кондиціонер відразу після миття бороди. Це зволожить волосся на обличчі та збереже їх зволоженість.

3. Масло для бороди

Використовуйте масло для бороди, щоб прискорити ріст бороди. Олія для бороди зволожить вашу бороду та пом’якшить щетину.

4. Використовуйте некомедогенні продукти

Вибирайте засоби для догляду за шкірою з розумом. Який би засіб для догляду за шкірою ви не використовували, він також стосується вашої бороди. Тому вибирайте продукти, які відповідають вашому типу шкіри. Також вибирайте продукти, які не є комедогенними, щоб уникнути будь-яких алергічних реакцій.

5. Підстригти бороду

Хоча вам не хотілося б постійно мати гладко поголений вигляд, вибір підстриженого волосся може надати вам доглянутий вигляд.

Як часто потрібно голити обличчя?

Якщо ви бажаєте мати гладко поголений вигляд, голіть обличчя кожні два-три дні. Інакше гоління можна чекати три-п’ять днів. Щоб відростити бороду, пропустіть гоління на місяць або два.

Коли найкраще голити обличчя?

Найкращий час для гоління обличчя – після теплого душу. Душ зробить ваше волосся м’яким, і вам буде легше зголити розм’якшене волосся. Ви також можете поголити обличчя під час душу.

Чоловікам голити обличчя вгору чи вниз? І чому?

Шкіра обличчя чутлива. Гоління волосся на обличчі часто викликає опіки від бритви, вростання волосся, подразнення шкіри та багато інших проблем зі шкірою. Тому експерти рекомендують голитися вниз, щоб уникнути подібних проблем.

Висновок

Ідеальне гоління насправді не є великим завданням. Потрібні лише знання та увага. Об’єднайте продукти, які найкраще підходять для вашого гоління, і почніть надавати своїй бороді приголомшливого вигляду. Удачі!