Чомусь споживачі негативно сприймають слово «копія», а дарма. Безперечно, якщо це невдала передача дизайну чи далекий від поняття якості виріб, то це справді погано. Але якщо це не менш досконалий шедевр ніж оригінал – то чому б і не стати його власником. Тим більше що вартість аналогу завжди набагато демократичніша.

Копії годинників – на кого розрахований такий продукт?

Дорогі брендові годинники не стали виключенням і виробники пропонують репліки які відрізняються тільки ціною (вартість набагато доступніша). Тоді як всі інші параметри, в тому числі якість виготовлення, якість матеріалів, що використовуються, точність механізмів, кількість опцій і т.д. – все повністю «збігається» з оригіналом. Тому не дивно що копії годинників вважаються не менш статусним придбанням і давно сприймаються не як «замах» на оригінальність, а як спосіб стати власником дійсно вартої речі, але за доступні гроші. Інтернет бутик Імідж пропонує переконатися в тому, що досконалості немає меж і репліки теж можуть бути досконалими. Навряд чи на фото ви зможете відрізнити оригінальну версію від неоригінальної. І як показує практика, навіть при детальному розгляді запропонованих екземплярів без спеціального оснащення не вийде визначити де який варіант.

Необмежений вибір

Годинникові мануфактури постійно розширюють свій асортимент і випускають нові моделі. Деякі з них стають культовими, а деякі «випадають» з поля зору покупців. Тому коли виробники створюють репліки, вони орієнтуються саме на популярні моделі і відтворюють ті екземпляри, які зустрічаються у WISH LIST багатьох споживачів. Так серед популярних мануфактур слід назвати:

  • Rolex;
  • Cartier;
  • Hublot;
  • Ulysse Nardin;
  • Rado;

Безперечно, вибір набагато ширший і не обмежується копіями годинників цих мануфактур. Головне, що у споживачів є доступ до якісних товарів, які виготовлені з якісних матеріалів. В чому тоді різниця?  В тому, що матеріали використовуються якісні та зносостійкі але менш коштовні (не діаманти а циркони, не золото чи платина а ювелірна сталь зі спеціальним покриттям, не шкіра алігатора а шкіра натуральна (дешевша) чи навіть замінник, але при цьому на 100% відтворюється кольорова та текстурна особливість ремінця як у оригіналу.

До речі, деякі репліки настілки досконалі що навіть оснащені оригінальними механізмами. Це як кажуть «вища ліга» копій. При цьому їх вартість набагато нижча і тому їх придбання перестає бути нездійсненною мрією.

Копії годинників – на кого розрахований такий продукт?

Консультанти інтернет магазину Imidge звернуть вашу увагу на самі достойні екземпляри і підкажуть, на які саме параметри дивитися особливо прискіпливо, обираючи ту чи іншу модель. Хоча, всі репліки, доступні покупцям, пройшли перевірку і на дизайнерську відповідність, і на технічну досконалість, і навіть майстри з багаторічним досвідом «на око» не в змозі визначити де ж ховається швейцарський шедевр, який коштує шалені гроші, а де його копія.