Сучасний споживач, розбалуваний виробниками, і має доступ до продукції яка відрізняється по всім параметрам. Меблі в цьому списку не виключення. Але незважаючи на величезний вибір, який пропонують фабрики, до придбання гарнітурів та модулів треба підходити дуже зважено, з врахуванням різних вимог (екологічність, комфорт, стильність фасону).

Кухня – приміщення яке варте особливої уваги

Консультанти МебельОк завжди готові допомогти з вибором і підкажуть, продукція яких виробників варта особливої уваги. І особливо рекомендації досвідчених в меблевій сфері спеціалістів будуть актуальними, якщо на порядку денному у Вас саме кухня. Бо меблі для кухні мають бути не просто гарні, чи зручні, а стильно-ергономічно-екологічно-функціональні одночасно. Більшість виробників пропонують саме такі рішення. Але без детального порівняння різних варіантів за допомогою фото, як і без ознайомлення з описами запропонованих рішень не обійтися. Та приділений час того вартий, бо меблі для кухні – то особлива царина в меблевій сфері.

Екологічна ергономічність

Саме так. Кухня повинна бути:

 • Безпечна;
 • Комфортна;
 • Затишна.

Це в першу чергу. Також споживач хоче щоб саме це приміщення було:

 1. Функціональним;
 2. Ергономічним
 3. Стильним.

Для того щоб досягти такого результату, виробники меблевих систем і конструкцій приділяють увагу і матеріалам, які використовуються, і комплектуючим, і конструкції самих модулів і фасонам.

Основна сировина, яку використовують для виготовлення меблів для кухні, це натуральне дерево або ДСП з вологостійкими характеристиками. А для того щоб запропонувати споживачам максимально широкий вибір, мануфактури використовують інші матеріали такі як скло, пластик, штучний чи натуральний камінь, метал, шкіру та текстиль, які в поєднанні з ДСП чи деревом створюють унікальні і неповторні комбінації.

Кухня – приміщення яке варте особливої уваги

Оскільки стилів при створенні інтер’єрних рішень існує багато, то і кухня доступна у виконанні:

 • Класичному;
 • Рустік;
 • Індастріал;
 • Лофт;
 • Модерн;
 • Хай-тек.

Щодо питання вартості, то все залежить від марки виробника, преміальності серії, матеріалів та фурнітури. Також на вартість впливає складність конструкції та унікальність дизайну. До речі, виробники пропонують серійні кухні і системи виготовлені під замовлення. Також є можливість (якщо це модульне рішення) придбати не всі елементи а кілька модулів. Така покупка актуальна для невеликих приміщень. Покупець зможе оптимізувати бюджет і це дозволить облаштувати кухню тільки необхідними для комфорту елементами.

Консультанти готові підказати за якими принципами ергономіки варто облаштовувати це приміщення, так щоб кухня стала ідеальним місцем не тільки для приготування їжі, але і для відпочинку та проведення часу з родиною.

На сайті інтернет магазину MebelOk запропоновані колекції різних виробників, що дозволяє підібрати меблі для кухні і з урахуванням бюджету, і з орієнтацією на особливості приміщення і смакових уподобань покупця.