Рибалка – дуже популярний вид дозвілля, яким займаються мільйони людей по всьому світу: хтось заради того, щоб прогодувати себе та свою сім’ю, для когось це хобі, а для інших – взагалі вид спорту.

Не відстає і віртуальна рибалка, яка з кожним роком стає дедалі популярнішою. Звичайно, вона ніколи не замінить реальну, проте якщо ви не надто рветесь вставати ні світло ні зоря, надувати човен, або вичікувати годинами, щоб упіймати нещасного карася, пропонуємо встановити на свій смартфон симулятор риболовлі !

Раніше ми задовольнялися лише звичайними 2D іграми, проте зараз все виглядає набагато реалістичніше (в основному завдяки покращеній тривимірній графіці і, звичайно ж, розрахованому на багато користувачів режиму).

Добірка найкращих ігор про рибалку на Android

Трохи нижче ми зібрали список найкращих ігор про рибалку для пристроїв на базі Android. Всі вони надають різноманітні локації, які є відтворенням реальних місць. Для зручності розділили ігри на дві групи – в першу помістили реалістичні симулятори, а в другу увійшли аркади з графікою мультфільму.

РЕАЛІСТИЧНІ ІГРИ ПРО РИБАЛКУ

ULTIMATE FISHING SIMULATOR

Найкращі ігри про рибалку на Android

Ultimate Fishing Simulator проведе вас по відомих містах (Гамбург, Нью-Йорк, Варшава, Париж та ін.) різних країн і запропонує порибалити в одному з 12 реально існуючих місць. Гра не змушує сидіти смирно на табуретці і дозволяє вільно прогулятися водоймою, а також вивчити його вздовж і поперек на човні або катері з видом від першої особи.

Ще гра порадує вдосконаленою системою риболовлі – у своїй справі ви одночасно можете використовувати і вудку, і інше сучасне обладнання рибалки, щоб виловити більший видобуток і перемогти на місцевих турнірах.

MY FISHING WORLD

Найкращі ігри про рибалку на Android

А це не тільки гарна гра про риболовлю на Android, але й ціла енциклопедія, яка вмістила реальні місця і досконалу інформацію про прісноводну і тропічну рибу. Перед вами опиниться світова карта, де точками відзначені водоймища, що користуються популярністю у місцевих рибалок – досить тицьнути один раз, і ви вже в іншій країні насолоджуєтеся природною красою.

Сам процес вийшов досить спокійним і умиротворюючим – ви просто сидите на місці, закидаєте вудку та експериментуєте з різними снастями, чекаючи на улов. Розбавляють геймплей цікаві завдання і той факт, що на гачок можуть потрапити дуже рідкісні та цінні морські створіння.

CARP FISHING SIMULATOR – PIKE, PERCH & MORE

Найкращі ігри про рибалку на Android

Carp Fishing Simulator подарує автентичний досвід риболовлі, оскільки автори заморочилися над реалістичною тривимірною графікою, правдоподібною поведінкою спіннера та іншими деталями. Так що там, ви в реальному часі можете побачити рибу крізь водну гладь і спостерігати за тим, як вона забирає ваш гачок.

Гра досить атмосферна – ви встановите намет, сядете в кволий човен і обстежите різні озера, річки і канали і вдень, і вночі, і в будь-яку погоду.

FISHING HOOK

Найкращі ігри про рибалку на Android

Пам’ятаєте моменти, коли риба нарешті клюнула, а рибалка в цей час починає звиватися, напружувати всі м’язи швидко працювати з барабаном вудки, аби видобуток не злетів? Fishing Hook відтворює цей дивовижний процес – на екрані ви побачите барабан, і спритним рухом пальця приготуйтеся утримувати його, як тільки піде риба. Повірте це не так просто.

Гра досить проста, і в ній не так багато контенту, як в інших проектах добірки, але ви все одно отримаєте реалістичний досвід, причому, де б ви не знаходилися, адже Fishing Hook не вимагає підключення до інтернету.

ACE FISHING: WILD CATCH

Найкращі ігри про рибалку на Android

Ця дивовижна гра поєднує елементи симулятора та RPG – знову приготуйтеся ловити рибу в реалістичних водоймах, вивчати характеристики та полювати на рідкісні види в екзотичних областях. При цьому ви отримуватимете досвід і прокачуватимете свій рівень, а вудки тут, як зброя в рольових іграх, діляться за кольорами рідкості і мають особливі властивості.

Ace Fishing: Wild Catch при цьому дуже доброзичлива до новачків – є докладне навчання, а все управління зводиться до одного торкання екрану.

WORLD OF FISHERS

Ще одна відмінна гра про рибалку на Android, автори якої, як вони запевняють, більше 12 (!) років збирали інформацію про риби та середовища проживання для використання в своєму проекті. У це можна повірити – у величезній енциклопедії наведено їхню працю, а сам геймплей проведе вас по 39 відомих і не дуже місцях і запропонує виконати понад 1200 квестів і більше 6900 завдань, взяти участь у 53 турнірах, отримати 74 медалі… Загалом, контент відбавляй.

MONSTER FISHING

Найкращі ігри про рибалку на Android

Ловити окунів або лососів, звичайно, весело, але якщо спробувати взяти більшу рибку? Наприклад, цілого кита? Таке непросте завдання пропонує виконати симулятор Monster Fishing, який відтворює реалістичну взаємодію з вудкою, дарує вам різні рибальські снасті та пропонує об’їхати 30 дивовижних місць відпочинку по всьому світу, які напевно приховують морських монстрів.

RAPALA FISHING – DAILY CATCH

Найкращі ігри про рибалку на Android

У Rapala Fishing – Daily Catch процес риболовлі намагається здаватися настільки реалістичним, що тут ви можете стежити за поплавцем, який закинутий у водойму, аж до моменту, поки його не зловить риба.

В іншому гра така ж хороша, як і інші у нашій добірці – з великою колекцією різної риби (включаючи легендарну), різноманітним спорядженням, щоденними турнірами та іншими особливостями.

ICE LAKES

Найкращі ігри про рибалку на Android

Ice Lakes пропонує відчути підлідний вид риболовлі, на що наважаться далеко не всі любителі цієї справи. Тут на вас чекають 19 засніжених карт з відлуннями відкритого світу, і в будь-якому місці на локації ви можете зробити ополонку і перевірити, наскільки хороша ваша інтуїція.

Геймплей знову вийшов достовірним завдяки різним механікам (датчики інерції на вудці, зміна погоди та часу доби, 32 види риби, турніри), але понад Ice Lakes пропонує незвичайний для цієї справи режим королівської битви. Ні, вудками вбивати нікого не треба, але змагання вийшли не менш цікавими.

3DCARP

3DCARP – одна з найкращих ігор про рибалку, яка включає 4 річки та 8 озер, у яких водяться 28 різних видів риб. Гра пропонує унікальну систему навколишнього середовища: ви можете насолоджуватися риболовлею вдень, вночі, навесні, взимку, восени та взимку.

В основному в 3DCARP доведеться ловити коропа, проте ви зустрінете й інші види риб: все залежить від вибраної вудки та наживки.

LET’S FISH: SPORT FISHING GAMES. FISHING SIMULATOR

Найкращі ігри про рибалку на Android

Let’s Fish : Sport Fishing Games. Fishing Simulator – один із найкращих симуляторів риболовлі, доступних для пристроїв на базі Android. Тут представлено понад 60 локацій, де можна зловити понад 650 видів риб.

Крім того, відзначимо наявність різних приманок, які необхідно замінювати через певний час. Однією з головних особливостей є розрахований на багато користувачів режим PvP (ви можете битися зі своїми друзями в мережі). Так, мало не забули про систему рейтингу і досягнень, завдяки яким ви можете завжди перевірити, на якому місці знаходитесь.

АРКАДНІ ІГРИ ПРО РИБАЛКУ

MASTER BASS ANGLER

Найкращі ігри про рибалку на Android

Цей аркадний екшен про лов виключно окуня (і нічого більше) виходив ще на старі консолі Sega, але завдяки мобільним технологіям до класики сьогодні можна доторкнутися безкоштовно.

Приготуйтеся, що після цієї гри вам сниться окунь – великороті і малороті, плямисті, червоноокі, павичі та багато інших особин. Тут ви ловитимете тільки цю рибку, причому сам процес тут називається силовою рибалкою, так як видобуток просто так не здасться. Однак завжди можна здивувати її, використавши як снасть електроніку та прокачавши свої рибальські скіли як у RPG.

FISHING BREAK

Найкращі ігри про рибалку на Android

Проста мультяшна аркада, що пропонує від хлопчика стрибнути в човен і вивчити 22 місця для риболовлі, де можна виловити сотню різної риби (і навіть акулу !). Але зубастий хижак – це не найцікавіше, що може потрапити на гачок, оскільки тут є і трав’яні, і електричні, і вогняні, і навіть крижані особини. Колекціонуйте незвичайний улов, покращуйте спорядження та змагайтеся з друзями та користувачами з усього світу.

РИБАЛКА ТА ЖИТТЯ

Найкращі ігри про рибалку на Android

Методична і дещо сумна гра про рибалку на Android, що розповідає про звичайного мужика, який втікає від життя до свого улюбленого заняття. Як і раніше ви спробуєте виловити велику і не дуже рибку, але «Рибалка і життя» робить акцент на атмосфері того, що відбувається – насолоджуйтесь гарними заходами сонця і місячним світлом під природні звуки хвиль і забудьте про все погане.

HOOKED INC

Найкращі ігри про рибалку на Android

Мобільний клікер, у якому великий улов можна забезпечити простим рухом пальця екраном. Риба для вас тут стане джерелом доходу та свого роду бізнесом – на зароблені гроші ви купите нові судна, розблокуєте навички, придбаєте предмети та наймете гарний екіпаж. Здогадалися, навіщо? Звичайно ж, щоб гаманець став ще товщим! Пасивний геймплей не вимагає постійного знаходження біля екрану, але з Hooked Inc не хочеться розлучатися.

FISHING FOOD

Найкращі ігри про рибалку на Android

У Fishing Food ви граєте за кішечку, яка, озброївшись вудкою, має намір здобути собі їжу. І ні, в місцевих водоймах водиться не її улюблена рибка, а бургери, напої та багато інших смачних страв. Ви здивуєтеся, але ця їжа ще й каже. Незважаючи на дивний задум, гра цілком проста, а кумедні діалоги з їжею точно викличуть у вас усмішку.

NINJA FISHING

Найкращі ігри про рибалку на Android

Що, якщо в рибальському човні виявиться не звичайна людина, а спритна ніндзя, озброєна катаною? Ninja Fishing поєднує процес риболовлі з геймплеєм Fruit Ninja – після того, як на гачок потрапить видобуток, герой підкидає її в повітря і рубає на дрібні шматочки. Щоправда, в улов може потрапити різне сміття і навіть динаміт, зачіпати який точно не варто.

Заробляючи монети, ви прокачаєте спорядження японського рибалки, а ще збудуєте своє село і відкриєте острови, на яких, за чутками, ховаються стихійні дракони.

FISHING ADVENTURE

Найкращі ігри про рибалку на Android

У Fishing Adventure сивий дідусь вирушив у безстрокову відпустку в океан, щоб наловити якнайбільше рибки і підзаробити грошенят. Правда, немічний старий використовує у своїй роботі не кволі вудки, а потужні списи та величезні металеві гаки, так що мешканцям водойм точно не сховатися.

Гра пропонує не тільки постійно покращувати своє судно на отримані монетки, а й відкрити особисту рибну ферму, яка працюватиме за вас.

TIDES: A FISHING GAME

Найкращі ігри про рибалку на Android

Ще одна медитативна рибалка, але цього разу з тривимірною графікою та можливістю вільного переміщення між тропічними островами як морем, так і на суші. На початку у вас буде непримітний пліт з колод, на якому вам доведеться зловити свій перший улов – а там вже і монетки почнете заробляти, з якими можна покращити човен і найняти рибалок, які добувають рибу під час вашої відсутності.

SUPER DYNAMITE FISHING

Найкращі ігри про рибалку на Android

Суворий рибалка в Super Dynamite Fishing вирішив не розмінюватися на дрібниці і взяв з собою потужний збройовий арсенал, який включає динаміт, ракетниці і навіть озброєних тварин. Гра задоволена божевільна: ви підірвете моря, озера та річки не лише заради великого улову, але й щоб знайти дівчину своєї мрії Розмарі, яка також є морським мешканцем. Виконана Super Dynamite Fishing у стилі старих мультяшних платформерів, що напевно вам сподобається.

RAPALA FISHING – DAILY CATCH

Найкращі ігри про рибалку на Android

Rapala Fishing – дуже популярна аркада, що відрізняється високим реалізмом, тривимірною графікою та 24 локаціями для риболовлі. Крім одиночного режиму, тут є розрахований на багато користувачів, який дозволяє гравцям з усього світу змагатися один з одним.

Тут немає системи енергії або таймерів, тому ви можете ловити рибу скільки завгодно.