Вік приносить із собою досвід, мудрість і безліч проблем зі шкірою. З віком здатність вашої шкіри до загоєння та коефіцієнт оновленості клітин погіршуються. Тому важливо особливо доглядати за ним після 30.

Давайте подивимося, через що проходить ваша шкіра після 30 років і як ви можете зберегти її здоров’я.

Що відбувається з вашою шкірою з віком?

Шкіра - Як доглядати за шкірою після 30 років?

1. Виглядає нудно

Після певного віку коефіцієнт оновленості клітин сповільнюється. Це призводить до того, що мертві клітини шкіри накопичуються на поверхні вашої шкіри, через що вона виглядає тьмяною та позбавленою блиску.

2. Початок сушіння

Незалежно від того, чи була у вас суха шкіра в минулому, є шанс, що після 30 років ваша шкіра почне ставати сухою та лущитися. З віком вироблення шкірного сала також зменшується.

3. Ознаки старіння

Ваша шкіра складається з білків, які надають їй еластичності та міцності, необхідних для того, щоб виглядати яскравою та здоровою. З віком вироблення цих білків у вашій шкірі сповільнюється. Ультрафіолетове опромінення протягом багатьох років також може сприяти зниженню виробництва цих білків. Це призводить до появи зморшок і тонких ліній.

4. Можуть з’явитися темні плями

Ви можете відразу помітити темні плями на шкірі. Це відбувається через багаторічне перебування на сонці, яке може стимулювати клітини, що виробляють пігмент, швидко надлишково виробляти меланін.

5. Прищі на щелепі є поширеним явищем

Шкіра - Як доглядати за шкірою після 30 років?

Гормональні зміни під час 30 років можуть сприяти появі прищів на щелепі. Андрогени – це чоловічі гормони, які можуть сприяти надмірному виробленню шкірного сала в організмі. Це може призвести до появи прищів, особливо вздовж лінії щелепи.

6. Ви можете відчувати чутливість шкіри

З віком вироблення жиру в нашому організмі сповільнюється. Це може призвести до зміни типу шкіри. Ви помітите, що ваша шкіра стає менш жирною, ніж раніше. Сухість шкіри також може призвести до чутливості шкіри, що призводить до алергічних реакцій майже на все, до чого торкається ваша шкіра.

7. Опухлі очі та темні кола

Коли вам виповниться 30 років, ви можете помітити опухлі під очима та темні кола. Це пов’язано зі зниженням колагену та еластину у вашій шкірі. З віком виробництво цих білків в організмі зменшується. Колаген і еластин зберігають шкіру міцною, неушкодженою та пружною.

11 способів подбати про свою шкіру. Публікація 30

Причиною тьмяного вигляду шкіри в 30 років також може бути стрес. Стрес на роботі, догляд за дітьми та догляд за домом можуть заважати вам підтримувати гарне здоров’я шкіри. Ось кілька способів, за допомогою яких ви можете запобігти своїй типовій шкірі 30 років:

1. Дотримуйтеся здорового харчування

Вживання здорової їжі, багатої водою, може зберегти вашу шкіру зволоженою та молодою. Це позбавить від тьмяного, сухого вигляду. Окрім продуктів, багатих водою, дотримання дієти з низьким вмістом вуглеводів також може допомогти покращити зовнішній вигляд і структуру вашої шкіри.

2. Відлущування є ключовим

Час від часу відлущування шкіри допоможе видалити мертві клітини шкіри. Цей процес відкриває нові, здорові клітини, які роблять ваше обличчя більш гладким і чітким. Однією з основних причин тьмяного вигляду шкіри після 30 є накопичення мертвих клітин шкіри на поверхні шкіри.

Хімічний пілінг передбачає використання речовини, що містить інгредієнти, які збільшують коефіцієнт оновленості клітин. Шукайте відлущувачі, що містять гідроксикислоти. Альфа- та бета- гідроксикислоти добре поглинають мертві клітини шкіри. Фізичне відлущування передбачає використання такого засобу, як скраб або волога тканина, щоб вручну видалити мертві клітини шкіри.

3. Зволожуйте щодня

Зволоження шкіри покращує гідратацію шкіри. Це робить вашу шкіру м’якшою та яскравішою.

Ультрафіолетове опромінення протягом багатьох років могло завдати деякої шкоди бар’єру вашої шкіри. Використання зволожуючого крему, що відновлює бар’єр, допоможе відновити захисний шар вашої шкіри, утримуючи якомога більше вологи.Примітка:


Сильно шукайте такі інгредієнти, як гіалуронова кислота, антиоксиданти та вітамін С, які відіграють ключову роль у визначенні здоров’я вашої шкіри

4. Спіть принаймні 7-8 годин на день

Переконайтеся, що вам вдається спати не менше 7-8 годин на добу без зайвих хвилювань. Сон відіграє важливу роль у тому, наскільки свіжою та сяючою виглядає ваша шкіра. Нестача сну може призвести до опухлих очей, темних кіл і тьмяної шкіри.

5. Інвестуйте в крем проти старіння

Антивікові креми зволожують і містять інгредієнти, які борються з ознаками старіння. Зверніть увагу на ці інгредієнти, купуючи крем проти старіння :

A. Ретиноїди

Ретиноїди є похідними вітаміну А і вже давно використовуються в дерматології. Вони протидіють пошкодженню сонцем і допомагають покращити вигляд тонких зморшок.

В. Вітамін С

Вітамін С, популярний інгредієнт більшості косметичних засобів, бореться з вільними радикалами та запобігає розпаду колагену та еластину в шкірі. Це також зменшує пошкодження, спричинені сонцем, завдяки чому ваша шкіра виглядає яскравішою та пружнішою.

C. Гідроксикислоти

Альфа- і бета-гідроксикислоти збільшують швидкість обміну клітин. Вони працюють як відлущувачі та поглинають мертві клітини шкіри, щоб відкрити яскравішу та молодшу шкіру під ними.

D. Ніацинамід

Форма вітаміну B3, ніацинамід, може запобігти втраті води шкірою. Зволожена шкіра виглядає здоровішою та молодшою.

6. Додайте сироватку до свого розпорядку

Сироватки спрямовані на конкретні проблеми зі шкірою, очищаючи шкіру та роблячи її більш сяючою.

7. Не пропустіть свій щомісячний догляд за обличчям!

Догляд за обличчям надзвичайно зволожує та покращує кровообіг. Догляд за обличчям — це хороший спосіб зберегти здорову та молоду шкіру. Поставте обов’язок щомісяця виділяти трохи часу, щоб відвідати спа-салон і побалувати свою шкіру.

8. Вправи

Фізичні вправи надзвичайно корисні, щоб ваша шкіра виглядала молодою та здоровою. Щодня виділяйте принаймні одну годину, щоб відвідати тренажерний зал, поплавати або зайнятися йогою.

9. Інвестуйте в крем для очей

Шкіра під очима може першою помітити ознаки старіння. Тонких ліній, зморшок і гусячих лапок можна уникнути, придбавши крем для очей. Вони містять інгредієнти, які стимулюють вироблення колагену та еластину у вашій шкірі, зберігаючи її пружною та гладкою.

Шкіра - Як доглядати за шкірою після 30 років?

10. Сонцезахисний крем є обов’язковим

Використання сонцезахисних засобів є обов’язковим, незалежно від віку. Пошкодження ультрафіолетом сприяє пошкодженню колагену та еластину, що проявляється у вигляді зморшок і тонких ліній після 30 років.

11. Змініть продукти по догляду за шкірою

З наближенням до 30 років ваша шкіра може відчуватися більш сухою, ніж раніше. Інвестуйте в засоби по догляду за шкірою, які підвищують рівень зволоженості вашої шкіри. Переконайтеся, що продукти, які ви використовуєте для обличчя, не містять агресивних хімічних речовин, які можуть подразнювати шкіру.

З віком у вас може відбутися багато змін і з’явиться більше обов’язків. Уся біганина, роки ультрафіолетового опромінення, зміни способу життя, злети та падіння можуть відобразитися на вашій шкірі. Однак завжди пам’ятайте, що зміни відбуваються постійно, і такою має бути ваша розпорядок краси!