Вибір кольору гель-лаку для нігтів може бути за настроєм, під губну помаду, гардероб, аксесуари, і навіть під тон шкіри. Це безпрограшний варіант, тому що якщо гель-лак не поєднуватиметься з кольором шкіри, манікюр може мати неефектний і навіть відразливий вигляд. Підібрати відтінок з широкого спектра кольорових покриттів допоможе низка критеріїв.

Як вибрати колір гель-лаку під тон шкіри

Важливість вибору кольору гель-лаку для ефектного манікюру

Вибір лаку для нігтів має диктуватися не тільки його якістю, консистенцією або ціною. Правильно підібрати його важливо для ідеального манікюру. Згадайте, як невдало обраний колір помади підкреслює всі вади шкіри: зморшки, сухість, втомлений вигляд. Правильно підібраний відтінок навпаки, робить образ свіжим і лаконічним. Це стосується і гель-лаку для нігтів. Якщо манікюр занадто яскравий або блідий, з вашими руками поєднується не гармонійно, значить, він не підходить за кольором.

Як вибрати колір гель-лаку під тон шкіри

Вибір кольору гель-лаку залежно від тону шкіри

Вибрати відповідний відтінок лаку, щоб він мав ефектний вигляд, буває непросто через багату його палітру. Це означає, що вибором слугує вподобаний колір, не враховуючи те, який вигляд він матиме на нігтях. Є кілька факторів, на підставі яких можна визначити відповідний колір лаку. Головний аспект, на який потрібно орієнтуватися – це тон шкіри.

Світлий тон

Для світлої, прохолодної шкіри з блакитним фоном найкраще обирати темні кольори з синьою основою.

  • Вибирайте: насичений червоний, яскраво-рожевий. Непогано виглядає синій, малиновий, фуксія, насичений фіолетовий, і пастельно-рожевий відтінки. Додасть контрасту чорний, і ті, у яких є жовтий пігмент. Якщо у вас світла шкіра, краще уникати золотих і зелених кольорів лаку. Не підійдуть бліді кольори, такі як білий і ніжно блакитний.

Як вибрати колір гель-лаку під тон шкіри

Порцеляновий тон

Це біла шкіра, (бліда), що має рожевий відтінок. Вона швидко реагує на сонце, через що червоніє. Видимі блакитні прожилки в поєднанні з рожевим кольором створюють холодний тип, з яким не поєднується жовтий.

  • Вибирайте: темні відтінки червоного і всі ягідні кольори: чорний, малиновий, чорничний (фіолетовий). Рожевий манікюр, якщо біла шкіра рук – непогана ідея, але не яскравий і не пастельний.

Оливковий тон

Середній тип шкіри. Вона легко і красиво засмагає. У ній переважають бежевий відтінок, жовтий і зелений (теплий підтон).

  • Вибирайте: світлі та перламутрові гель-лаки. Красиво виглядатимуть і підкреслюватимуть тон такі кольори, як насичений фіолетовий, червоний, помаранчевий і синій. Більш стриманим варіантом буде будь-який відтінок сірого – елегантний і універсальний.

Як вибрати колір гель-лаку під тон шкіри

Смаглявий тон

Смаглява шкіра поєднується з усіма неоновими відтінками, особливо влітку. За відтінком може бути бежевою, персиковою. Темна шкіра вважається універсальною, і до неї пасує будь-який колір.

  • Вибирайте: світлий, відтінки сливового, рожевого, пастельний блакитний. Чого слід уникати, так це коричневого гель-лаку, оскільки темна шкіра і подібний фон – не поєднуються.

Варто пам’ятати, що темний гель-лак гарно лягає і має вигляд на коротких і середньої довжини пластинах. Якщо вони довгі мають темні загострені нігті – виглядає екстравагантно.