Як правильно це зробити.

Незабаром на нас чекає найулюбленіше предками свято Івана Купали. Містичний час, який можна використати собі на благо, притягнути удачу та любов.

Які існують важливі ритуали в ніч із 6 на 7 липня?

Ніч з 6 на 7 липня — наймістичніша ніч цього літа, адже на неї припадає свято Івана Купали. Все цієї ночі набувало особливої магічної сили. Купання в річці забезпечувало красу та здоров’я дівчатам, силу та витривалість чоловікам. Дівчата плели вінки і сплавляли їх річкою, вороживши на майбутнє заміжжя. Зі зібраних трав робили обереги на рік вперед, зелень і квіти сушили і запасали для використання в ритуалах або для лікування різних хвороб.

Традиційно у цей день наші пращури здійснювали обряди, пов’язані з використанням вогню, води, а також трав, квітів та дерев. Не обходилося і без ритуалів із багаттям, через які стрибали найвідважніші. Саме така дія забезпечувала сміливцям удачу на рік уперед.

Вважалося, що вогонь спалює всі проблеми та весь негатив, який супроводжував людину. Стрибок через багаття очищав від пристріту та захищав від будь-яких інших магічних впливів.

Якщо стрибнути через багаття за руку з іншою людиною, то ваша пара буде нерозлучною.

До речі, популярним у ніч на Івана Купалу був ритуал зі спалюванням старого та непотрібного одягу та речей. Наші предки вважали це гарною прикметою, здатною залучити до життя багато нового та корисного.

Знайти квітку папороті вважалося і вважається досі найбільшим успіхом у ніч на Івана Купалу. Незважаючи на те, що нікому і ніколи не вдавалося цього зробити, переказ живий і зберігся до наших днів.

Секрет цього в тому, що квітка папороті справді цвіте цієї єдиної ночі. Але вона розпускається на астральному плані. Побачити цю квітку можуть лише маги та чаклуни — ті, хто може змінювати свою свідомість. Тільки ним квітка може відкрити всі таємниці світу або вказати на те, де шукати багатство.

Але не варто зневірятися. Нехай звичайній людині і не дано побачити квітку папороті в ніч на Івана Купалу, залучити у своє життя удачу та багатство можна й іншими способами.

Наприклад, зібрати листя тієї ж папороті, засушити і зберігати їх удома. Можна запалити свічку з папороттю цієї ночі, посидіти біля багаття. Вогонь, розведений поряд з будинком цього дня, не лише очищає, а й захищає від злих духів.

Усі обряди та святкування цього дня краще здійснювати до заходу сонця. Наші предки намагалися не ходити в ліс після настання ночі. Недобрі духи можуть зачарувати і заманити до себе випадкового мандрівника або того, хто шукає удачу та багатство.

6 та 7 липня — час, коли межа між нашим та світом духів нестабільна. У ці дні людина особливо може бути схильна до чужого впливу — необов’язково містичного: втратити на якийсь час зв’язок зі своїм внутрішнім “я”, цілями та устремліннями, може здійснювати невластиві вчинки. Ось чому в ці дні не рекомендується укладати великі угоди або приймати важливі рішення.

Найкраще відкласти всі справи на два дні, щоб не шкодувати потім про рішення, ухвалені під впливом особливої містичної атмосфери цих двох днів.

Тлумачення снів у ніч із 6 на 7 липня

Особливу увагу, варто приділити і снам у ніч із 6 на 7 липня. Саме вони можуть нести попередження чи застереження, розповідати про щось, що станеться у реальному житті.

Якщо в сновидінні дали пораду або зробили пропозицію — постарайтеся її запам’ятати. Наснився хтось із померлих родичів? Це може бути попередження, що стосується вашого роду. Якщо уві сні ви відчували біль або бачили кров, остерігайтеся травм, якщо при цьому у вас є хронічні або гострі захворювання, зверніться до лікаря для обстеження.

Також важливо запам’ятати й інші містичні бачення та тлумачення до них, які можуть наснитися у ніч на Івана Купалу. Підйом у гору або крутими сходами обіцяє просування в кар’єрі або успіх у бізнесі, а от падіння символізує прямо протилежне. Якщо уві сні ви бачите кохану людину поряд з кимось іншим, це може бути провісником великої сварки. Друзі сняться до хороших новин, а польоти — до швидкого завершення чорної смуги у вашому житті. Все це важливі моменти, на які варто звернути увагу.