Швидко схуднути без фізичних навантажень хочуть люди по всьому світу, проте модні дієти несуть ризик здоров’ю.

Літо – це час, коли хочеться схуднути. Однак експерти застерігають від модних дієт, які можуть зашкодити вашому здоров’ю. Зокрема, мова йде про біодобавки для схуднення, монодієта і вуглеводному режимі харчування.

Від схуднення на Бадах медики і фармацевти застерігають. Адже втрата ваги відбувається за рахунок виведення з організму корисних речовин. П’ять-шість тижнів прийому таких препаратів можуть підірвати здоров’я на все життя.

Швидко схуднути без фізичних навантажень хочуть люди по всьому світу. Хороший результат дають монодієти, – це коли ви вживаєте тільки один продукт. Наприклад, якщо тиждень їсти одну тільки гречану кашу, можна прибрати з талії два-три сантиметри. Втім, такий режим харчування може привести до появи хронічних хвороб.

Не рекомендують експерти і популярну голлівудську дієту, коли людина споживає багаті вуглеводами продукти. Худнете ви дійсно швидко, тому що організм перебуває в стані постійного стресу, і активно спалює жири. А шкода для здоров’я – непоправна. Таке харчування, кажуть дієтологи, може привести до цукрового діабету і ожиріння.

Експерти кажуть, що єдиним безпечним і ефективним способом схуднення є збалансоване харчування в поєднанні із спортивними заняттями. Незважаючи на те, що скидати зайву вагу треба довше, результат буде довготривалим.

Які модні дієти шкодять здоров’ю

Якщо людина харчується одними білками, виникає слабкість, знижується працездатність і порушується робота кишечника. Але це не єдина помилка на шляху до схуднення. В жадобі позбутися зайвих кілограмів люди взагалі відмовляються від їжі і виснажують організм голодуванням. Як наслідок – харчовий зрив і проблеми з здоров’ям.

А у жінок брак жирів призводить до збоїв гормональної системи. І найнебезпечніше те, що подібні дієти часто поєднують з таблетками для схуднення і проносними. Так ми дуже сильно зневоднює наш організм і вимиваємо корисну мікрофлору кишечника, яка підтримує нашу імунну систему.

Ті, у кого кислотність шлунка в нормі, вільно можуть дозволити собі протягом дня пити один кефір, але бажано 2,5%. А ввечері з’їсти 200-300 г печених яблук. Але такі розвантаження корисні не частіше ніж один раз на тиждень. До того ж, слід поєднувати їх з фізичними вправами, щоб організм навчився витрачати отримані з їжею калорії, а тіло стало більш підтягнутим.

І обов’язково проконсультуйтеся з дієтологом. Він визначить індивідуальне співвідношення жирів, білків і вуглеводів, щоб вага губилася без шкоди для здоров’я.

До речі, як говорять лікарі здоровий сон сприяє нормалізації ваги. Але до нічного відпочинку потрібно правильно готуватися. Для сну потрібна темрява і тиша: штори зашторені, телевізор, комп’ютер, планшет – відключені.

  • Які модні дієти шкодять здоров’ю

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts