Ви любите зелений чай, щоб почати свій день? Крім того, що зелений чай є улюбленим напоєм у всьому світі, він також може багато чого запропонувати вашій шкірі. Експерти по догляду за шкірою вважають його суперзірковим інгредієнтом.

Зелений чай багато в чому приносить користь шкірі, якщо його включити до щоденного догляду за шкірою. Читайте далі, щоб дізнатися, що для вас готує зелений чай і як його використовувати, щоб отримати максимальну користь.

Що зелений чай робить для вашої шкіри?

Зелений чай - які найкращі способи його використання?

Зелений чай вважається чарівним інгредієнтом для шкіри. Його отримують з листя чайної рослини Camellia sinensis. Він містить активні компоненти, які називаються поліфенолами або катехінами, які допомагають вашій шкірі, лікуючи незліченну кількість неприємностей шкіри. Головним чином завдяки своїм антиоксидантним властивостям і протизапальній природі, зелений чай є улюбленим серед любителів догляду за шкірою.

Його найбільш сприятливий ефект пов’язаний з катехінами, зокрема епігалокатехін-3-галатом. Пероральне та місцеве застосування епігалокатехін-3-галатних катехінів є значно корисним для вашої шкіри, а також для всього здоров’я.

Крім того, зелений чай містить кофеїн і дубильні речовини, які звужують кровоносні судини і зменшують набряклість. Однак користь зеленого чаю багато в чому залежить від того, як його отримують і зберігають. Це важливо, тому що сила рослини зеленого чаю полягає в фітохімічних речовинах. Якщо не брати та зберігати належним чином, це може знизити ефективність інгредієнта.

Які переваги зеленого чаю для шкіри?

1. Бореться з подразненням і почервонінням шкіри

Зелений чай із високим вмістом поліфенолів має протизапальні властивості, він може заспокоїти роздратовану шкіру, зменшити почервоніння, спричинене подразненням, а також зменшити набряк шкіри. Застосування тоніка або гелю із зеленого чаю для невеликих порізів  або сонячних опіків  завжди корисно.

Фактично, дослідження  показують, що місцеве використання зеленого чаю може вирішити багато дерматологічних проблем. Шкірні захворювання, такі як псоріаз, розацеа, дерматит, можуть викликати свербіж і подразнення. Зелений чай зменшує свербіж і знімає подразнення.

2. Зменшує акне

Зелений чай є потужним інгредієнтом, який має антиоксидантні властивості, протимікробну та протизапальну дію. Це робить його чудовою комбінацією для лікування акне. Поліфеноли в зеленому чаї можуть зменшити вироблення шкірного сала, що є основною причиною появи вугрів. Коли ваша шкіра має нормальний баланс жиру, це зменшує ризик появи вугрів.

Дослідження антимікробних властивостей зеленого чаю показує, що він здатний пошкоджувати мембрани бактерій, які викликають прищі та інші інфекції .

3. Захищає від раку шкіри

Вільні радикали є небезпечними компонентами, які можуть завдати шкоди вашій шкірі та здоров’ю. Це відбувається через екологічні стресори, такі як екстремальне забруднення та УФ-випромінювання. Вільні радикали пошкоджують вашу ДНК, що навіть може призвести до таких смертельних захворювань, як рак шкіри . Але антиоксиданти можуть поглинати вільні радикали з вашого тіла.

Зелений чай є суперджерелом антиоксидантів і містить кілька сполук, які діють проти вільних радикалів. Епігалокатехінгалат (EGCG) і епікатехінгалат (ECG) є двома сильними та високопотенційними катехінами, які захищають від вільних радикалів.

4. Запобігайте ранньому старінню

Епігалокатехінгалат (EGCG) у зеленому чаї здатний омолоджувати відмирають клітини шкіри. Він відновлює пошкоджені клітини шкіри та допомагає у формуванні нових, які зберігають вашу шкіру молодою та не мають ознак старіння, таких як тонкі лінії та зморшки.

Одне дослідження показало, що поєднання зеленого чаю та червоного світла дуже ефективно для омолодження шкіри. Подвійне сліпе плацебо-контрольоване дослідження екстрактів зеленого дерева показало багатообіцяючі результати щодо покращення еластичності шкіри.

5. Зволожує шкіру

Зелений чай також відомий як джерело багатьох вітамінів і необхідних мінералів. Містить вітаміни А і Е, які зволожують і зберігають шкіру здоровою. Застосування екстрактів зеленого чаю зменшує шорсткість і сухість шкіри. Це допоможе вам отримати пружну та м’яку шкіру.

Зелений чай - які найкращі способи його використання?Streptococcus mutans – поширена бактерія, яка залишається у роті. 


Це викликає карієс, карієс і неприємний запах з рота. 


Зелений чай може пригнічувати ці ротові бактерії та зменшувати ймовірність карієсу, а також неприємного запаху з рота.


Як використовувати зелений чай для досягнення найкращих результатів?

1. Маска для обличчя із зеленого чаю

Будучи популярним інгредієнтом для догляду за шкірою, зелений чай доступний на ринку в багатьох формах. Тонік, гель, маски, маски майже все можна легко придбати в місцевих магазинах. Але якщо вам потрібна домашня маска для обличчя, ось що вам потрібно зробити.

Інгредієнти

  • 1 пакетик зеленого чаю або 2 столові ложки порошку зеленого чаю
  • 1 столова ложка йогурту
  • 1 столова ложка меду
  • Чаша для змішування
  • вода
  • Ложка

Кроки для виконання

1. Крок 1. Якщо ви використовуєте чайні пакетики, заваріть зелений чай і замочіть пакетик принаймні на годину. Викиньте відвар, вийміть листя чаю з пакетика і покладіть їх у миску. Якщо ви використовуєте порошок зеленого чаю, просто візьміть 2 столові ложки його в миску для змішування.

2. Крок 2: додайте йогурт, мед і необхідну воду, щоб зробити пасту.

3. Крок 3: Добре перемішайте. Паста повинна бути густою і не водянистою.

4. Крок 4: Нанесіть пасту на обличчя та шию. Уникайте контакту з очима.

5. Крок 5: дайте йому висохнути протягом 10-15 хвилин, а потім змийте його теплою водою.

2. Пакетик зеленого чаю для опухлих очей

Ви часто прокидаєтеся з опухлими і тьмяними очима? Через це ви можете виглядати хворим і втомленим. Проте пакетики зеленого чаю можуть допомогти заспокоїти їх надзвичайно простим, але ефективним способом. Вам просто потрібно виконати наведені нижче дії.

Інгредієнти

  • 2 пакетики зеленого чаю

Кроки для виконання

1. Крок 1. Занурте пакетики чаю в теплу воду на кілька хвилин.

2. Крок 2: стисніть пакети, щоб видалити воду.

3. Крок 3: Охолодіть чайні пакетики на 10-20 хвилин.

4. Крок 4: Закрийте очі та покладіть чайні пакетики на кожен із них.

5. Крок 5: Залишайтеся так 30 хвилин, а потім вийміть чайні пакетики.

3. Тонік із зеленого чаю

Це простий і безпроблемний рецепт. Це допомагає зменшити шрами, запобігає ознакам старіння та миттєво знімає подразнення шкіри.

Інгредієнти

  • 1 столова ложка зеленого чаю або 1 пакетик зеленого чаю
  • Пляшка

Кроки для виконання

1. Крок 1: Заваріть 1 столову ложку зеленого чаю або опустіть пакетик чаю на деякий час у гарячу воду.

2. Крок 2: Охолодіть чай і відокремте чайне листя/пакет від чаю.

3. Крок 3: Налийте рідину в пляшку і зберігайте її в холодильнику.

4. Крок 4: Застосовуйте двічі на день.

4. Вживання зеленого чаю

Вживання зеленого чаю не тільки покращить стан вашої шкіри, але й значно вплине на ваше здоров’я. Експерти радять, що від трьох до п’яти чашок чаю щодня можна отримати максимальну користь. Однак вживання занадто великої кількості чаю може спричинити легкі проблеми. Завжди здорово дотримуватися певної межі.

Зовнішнє застосування зеленого чаю вважається безпечним. Випадків серйозних побічних ефектів як таких не було. Але коли справа доходить до споживання зеленого чаю, рекомендована доза становить 250-500 мг на день. Як згадувалося раніше, споживання від трьох до п’яти чашок зеленого чаю є здоровим для вас, оскільки він знаходиться в рекомендованих дозах.

Однак будьте обережні, купуючи добавки до зеленого чаю, оскільки вони не регулюються FDA (Управлінням з контролю за продуктами й ліками). Більшість переваг зеленого чаю для здоров’я та шкіри пов’язані з EGCG, тому переконайтеся, що ваша добавка містить його.

Застереження: незважаючи на те, що зелений чай не має багатьох побічних ефектів, завжди рекомендується провести невеликий тест на шкірі, перш ніж випробувати продукт на шкірі.

Зелений чай - які найкращі способи його використання?

Висновок

Зелений чай має повний потенціал для лікування майже всіх проблем шкіри, починаючи від прищів і закінчуючи передчасним старінням. Будучи рослинним і безпечним інгредієнтом, він підходить для більшості типів шкіри. Це найпопулярніший напій і добре оцінений інгредієнт для догляду за шкірою в усьому світі з усіх причин.

Це джерело антиоксидантів, які допомагають лікувати акне, зволожують шкіру та запобігають раку шкіри. Місцеве використання зеленого чаю може вирішити багато дерматологічних проблем, таких як псоріаз, дерматит тощо. Хоча продукти із зеленого чаю легко придбати в кожній аптеці, домашні маски та тоніки також можуть бути корисними. Якщо ви використовуєте добавки зеленого чаю, проконсультуйтеся з лікарем для отримання детального огляду.