Мистецтвом флірту і спокушання, від природи, повинні володіти всі жінки, але, все-таки, не всі представниці прекрасної статі змогли б осилити цю науку.

Якщо ми говоримо про нормальних чоловіків, яким самим подобається завойовувати жінок, а не про інфантильних, що вважають за краще, щоб ініціатива виходила від дам, то діяти треба акуратно і тонко. Чоловікам-мисливцям не подобається, коли їх відкрито ангажують. Тут повинна бути тонка ненав’язлива гра.Не треба дивитися на чоловіка в упор, оскільки так зазвичай роблять жінки, «знімаючі» кавалера. Їх погляд говорить: «Ти мені подобаєшся, я тебе хочу, йди сюди». Це важка артилерія. При спокушанні жінка повинна вести себе жіночно. Бути м’якою, дивитися грайливо, може бути, навіть спокійно. Одяг – відповідний: плаття або спідниця з блузкою, але все це повинно бути не надто відвертим, інакше вас просто сприймуть як дівчину легкої поведінки.Слідкуйте за манерами: різкість рухів, лайка і грубий сміх лише відлякають чоловіка.

Час і місце

Багато що залежить від місця, де відбувається дія. Якщо ви намагаєтеся спокусити незнайомого чоловіка в ситуації, коли на це мало часу, в магазині або на автозаправці, то відразу варто переходити до дії самої, не чекати, поки об’єкт вас помітить. Почніть ненав’язливу бесіду. Найкраще попросіть про допомогу. Так ви звернете на себе увагу і встановите контакт з чоловіком. Поки чоловік розглядає вас, будьте самою чарівністю: посмішка, грайливий погляд (тільки не переборщіть). Не забудьте сказати чоловікові легкий комплімент: «Що б я без вас робила», «Ви такі люб’язні» і так далі.«Ви обов’язково повинні дати зрозуміти чоловікові, що він вам подобається. Зрештою, можна навіть подякувати представникові сильної статі за допомогу і подати йому руку: «Дякую велике! Ви за сьогоднішній день перший чоловік, який мені допоміг». Або: «Сьогодні ви влаштували мені просто свято душі» – все, що завгодно, але дійсно комплімент, який показує значимість цього чоловіка на даний момент», – підкреслює психолог.Далі – дивіться на реакцію. Якщо він «клюнув», то обов’язково зробить у відповідь комплімент, представиться сам і попросить вас назвати своє ім’я, попросить телефон і так далі. Якщо вам здається, що ви сподобалися незнайомцю, але він просто нерішучий, спробуйте при прощанні сказати щось на кшталт: «Дякую велике. Треба частіше зустрічатися, на тому ж місці в той же час».Легкий жарт, але зацікавлений чоловік за нього «зачепиться» і обов’язково запитає, коли саме відбудеться наступна зустріч. Якщо натяк залишився непоміченим, то, швидше за все, ви просто чоловікові не сподобалися. Не наполягайте на побаченні і не пропонуйте самі «побачитися», тому що якщо чоловік самодостатній і впевнений в собі, то звик сам приймати рішення.

Сексуальна провокація

Трохи більше еротики можна задіяти при спокушанні чоловіка на вечірці. Часу для того, щоб привернути увагу кавалера і поспілкуватися з ним, тут набагато більше, тому починати гру варто з легкого флірту на відстані.

Класичною схемою спокушання вважається використання різних сексуальних провокацій, на зразок поправляння волосся, демонстрації шиї і зап’ястя, крутіння між пальцями ніжки келиха, туфельки, яку панночка то знімає, то одягає. Ці методи, може, і дієві, але дещо застарілі для сучасного світу, коли при загальній «неодягненості» жінок чоловіка вже не здивуєш оголенням щиколотки або зап’ястя.Якщо у вас розпущені волосся, це саме по собі вже виглядає сексі. Якщо ви їх рухаєте, то додатковим рухом дійсно залучаєте увагу. Але якщо ця ваша витівка не підкріплена поглядом, спрямованим на обранця, вона нічого не означає.«Всі ці прийоми спокушання: волосся, зап’ястя та інше, потрібні, щоб привернути увагу вподобаного чоловіка. Але якщо він вас помітив, а ви при цьому дивитися в сторону, то ваш план провалився, бо апріорі важливий погляд. Як тільки ви зустрічаєтеся очима з чоловіком, «туфельки і зачіски» відходять на другий план ».

До найбільш провокаційних сексуальних прийомах, відносяться ті, що викликають еротичні асоціації: трубочка, через яку жінка п’є коктейль, поїдання морозива і так далі.

Настрій і впевненість в собі

Для того, щоб спокусити чоловіка, жінка повинна бути налаштована на правильну хвилю. Без цього нічого не вийде, так само як і без гарної долі впевненості в собі. У впевненої в собі жінки більше шансів спокусити чоловіка просто тому, що чоловікові така панянка більш зрозуміла.«Так як чоловік прагмат, він повинен розуміти свою жінку і її бажання. І якщо жінка в чомусь не впевнена, і в першу чергу в собі, від неї йдуть відповідні флюїди. Чоловікові складно, він ніяк не зрозуміє, чи подобається жінці теж, і чого та від нього хоче, тому віддасть перевагу більш чіткому варіанту».

  • Жіночі хитрощі. Як спокусити чоловіка

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts