Великі коледжі – це велика справа в Америці. Вони випускають лідерів у тих штатах, де розташовані, і приваблюють мільйони людей, які спостерігають за спортивними командами в дії. Зазвичай вони фінансуються державою, тому можуть запропонувати нижчу вартість навчання, ніж більш відомі приватні школи. Завдяки державному фінансуванню будуються великі приміщення, які дозволяють мати великі класи, а також супутникові кампуси, розташовані на деякій відстані від основного кампусу. Деякі школи розширюють кількість студентів, пропонуючи онлайн-класи, автоматично приймаючи студентів, які закінчили місцевий громадський коледж, і пропонуючи ступені з широкого спектру дисциплін.

10. Американський коледж Університет Індіани

Розташування: Блумінгтон, штат Індіана


Загальна кількість студентів: 48200


Заснований: 1820


Прізвисько: Гузи

ᐈ 10 найбільших коледжів США - великі коледжі Америки - самі великі 2024

Університет Індіани найбільш відомий як студентська баскетбольна команда та легендарний баскетбольний тренер Боббі Найт. Баскетбольна команда університету виграла п’ять національних чемпіонатів (1940, 1953, 1976, 1981, 1987). Команда 1976 року залишилася непереможеною, і це була остання команда, яка зробила це в цьому виді спорту.

Менш відомою є якість освіти, яку отримують студенти. Університет Індіани постійно входить до числа 50 найкращих державних університетів за показниками освітньої діяльності.

Чи знаєте ви?

Прізвисько жителів штату Індіана – це те ж саме, що і прізвисько шкільних спортивних команд – “Hoosiers”. Загальноприйнятого значення або походження цього слова не існує.

9. Американський коледж Мічиганський державний університет

Місцезнаходження: Лансінг, штат Мічиган


Загальна кількість студентів: 50000


Заснований: 1855


Прізвисько: Спартанці

ᐈ 10 найбільших коледжів США - великі коледжі Америки - самі великі 2024

Мічиганський державний університет – один з двох великих вищих навчальних закладів у штаті Мічиган. “Спартанці” відомі своїми успіхами у студентській легкій атлетиці, хоча вони існують у тіні більш відомого на всю країну Університету Мічигану “Росомахи”.

Школа була заснована як установа, що надає земельні гранти, однак вона виділяється дослідженнями, що проводяться в декількох дисциплінах. Один з найвідоміших американських нобелівських лауреатів Альфред Герші закінчив університет і працював у ньому. Мічиганський державний університет стабільно входить в топ-30 серед державних університетів за академічною успішністю.

Чи знаєте ви?

Починаючи з 2010 навчального року, Мічиганський державний університет мав філію в Дубаї, ОАЕ. Однак через рік кампус закрили.

8. Американський коледж Університет Міннесоти в містах-побратимах

Розташування: Міннеаполіс/Сент-Пол, штат Міннесота


Загальна кількість студентів: 50678


Заснований: 1851


Прізвисько: Золоті ховрахи

ᐈ 10 найбільших коледжів США - великі коледжі Америки - самі великі 2024

Університет є одним з найкращих дослідницьких університетів у Сполучених Штатах. За всю історію існування школи її викладачі розробили кілька винаходів, якими багато хто з нас користується щодня.

  • Суслик” – попередник всесвітньої павутини
  • Транзистор з точковим контактом – винахід, удостоєний Нобелівської премії
  • Gore-Tex – водонепроникна тканина, що використовується в одязі
  • Міннесотський багатофазний опис особистості – популярний особистісний тест

У легкій атлетиці школа є силою в хокеї з шайбою, вигравши кілька національних титулів. У чоловічій та жіночій олімпійській збірній США з хокею з шайбою багато членів команди навчалися в Університеті Міннесоти. Його футбольна програма є однією з найстаріших у студентському спорті.

Чи знаєте ви?

Нобелівський лауреат, співак Боб Ділан навчався в Університеті Міннесоти (хоча і не отримав наукового ступеня).

7. Американський коледж Техаський університет в Остіні

Де знаходиться: Остін, штат Техас


Загальна кількість студентів: 51525


Заснований: 1881


Прізвисько: Довгорогі

ᐈ 10 найбільших коледжів США - великі коледжі Америки - самі великі 2024

Для школи, відомої на всю країну своєю футбольною програмою, Остін насправді є однією з найкращих академічних установ в країні серед державних шкіл. Його юридичний факультет входить до 20 найкращих серед державних і приватних шкіл, а школа державних відносин, названа на честь президента Ліндона Б. Джонсона, також високо цінується. У 2016 році “Новини США та Світовий звіт” назвав програму з історії Латинської Америки в Університеті найкращою в країні.

Дехто звик чути “найкраща в країні” стосовно футбольної команди Ю.Т.Лонгхорнс. Школа виграла дев’ять національних титулів і регулярно входить до десятки найкращих у країні.

Чи знаєте ви?

В Техасьому університеті в Остіні знаходиться президентська бібліотека Ліндона Бейнса Джонсона, а також школа державних справ, названа на його честь.

6. Американський коледж Університет штату Арізона

Місцезнаходження: Темпе, штат Арізона


Загальна кількість студентів: 51164 (в кампусі Темпе)


Заснований: 1885


Прізвисько: Сонячні дияволи

ᐈ 10 найбільших коледжів США - великі коледжі Америки - самі великі 2024
ASU Gateway to Innovation with the Biodesign Institute buildings and Turrellís Skyspace Ramada in foreground, campus and future Novus development in background.

Зростання Університету штату Арізона як інституції може бути пов’язане з зусиллями, яких школа докладає для того, щоб зменшити свою репутацію “топової тусовочної школи”, зосередившись на інноваціях. Крім того, керівництво школи має новий погляд на місію школи. Видання “Новини США та Світовий звіт” опитало адміністраторів та викладачів кількох коледжів по всій країні, яка школа робить найбільше для пошуку нових та успішних способів навчання дітей. Відколи видання почало ставити це питання у 2016 році, Університет штату Арізона щоразу посідає перше місце.

Чи знаєте ви?

Якщо врахувати кількість студентів у трьох інших кампусах Університету штату Арізона, то загальна кількість студентів перевищує 100 000.

5. Американський коледж Університет Флориди

Місцезнаходження: Гейнсвілл, штат Флорида


Загальна кількість студентів: 55862


Заснований: 1853


Прізвисько: Алігатори

ᐈ 10 найбільших коледжів США - великі коледжі Америки - самі великі 2024

Університет Флориди є третім за величиною державним університетом у Флориді. Однак це перший заклад у Флориді, який увійшов до десятки найкращих державних коледжів за версією Новини США, здійснивши цей подвиг у 2017 році. Це провідна науково-дослідна установа штату. Згідно з одним дослідженням, дослідження, проведені в Університеті Флориди, забезпечили 100 000 робочих місць у штаті (за межами робочих місць у самому університеті). Основні напрямки досліджень включають біомедичні, екологічні та океанографічні.

Школа також відома своїми спортивними програмами. Випускники Університету Флориди завоювали 126 олімпійських медалей. Його програми з футболу, баскетболу та легкої атлетики вигравали національні чемпіонати.

Чи знаєте ви?

Серед американських коледжів Університет Флориди має найбільшу присутність єврейських студентів на кампусі.

4. Американський коледж Міжнародний університет Флориди

Місцезнаходження: Майамі, штат Флорида


Загальна кількість студентів: 56886


Заснований: 1965


Прізвисько: Пантери

ᐈ 10 найбільших коледжів США - великі коледжі Америки - самі великі 2024

Протягом багатьох років Університет Маямі був єдиним великим чотирирічним навчальним закладом у Маямі. Кілька державних службовців звернулися до уряду штату з проханням виділити кошти на будівництво державного університету в місті, щоб краще обслуговувати населення. Зрештою, у 1965 році штат розпочав будівництво Міжнародного університу Флориди. Школа є гуманітарним та дослідницьким закладом, який наголошує на потребах у підготовці освічених працівників для бізнес-спільноти Маямі. У школі є школа гостинності та туристичного менеджменту, а також медичний та юридичний факультети.

Чи знаєте ви?

Артисти, які працюють на круїзні компанії Royal Caribbean, тренуються на спеціальному майданчику, побудованому на території кампусу Міжнародного університету Флориди.

3. Американський коледж Університет штату Огайо

Місцезнаходження: Коламбус, штат Огайо


Загальна кількість студентів: 59837


Заснований: 1870


Прізвисько: Бакаї

ᐈ 10 найбільших коледжів США - великі коледжі Америки - самі великі 2024

На національному рівні Огайо є потужним центром легкої атлетики. Футбольна команда є флагманом, з вісьмома національними чемпіонатами. Колишні футболісти Університету штату Огайо постійно продовжують грати на професійному рівні. Сім разів спортсмени Університету штату Огайо були визнані найкращими гравцями у своєму виді спорту, більше, ніж будь-яка інша школа, окрім Нотр-Даму. Жіноча волейбольна команда університету виграла чемпіонат поспіль у 2016-17 роках.

Школа приділяє значну увагу науковим дослідженням. Вона входить до топ-20 державних установ за обсягом витрат на наукові дослідження. Сфери досліджень включають сільськогосподарські дослідження, сталий розвиток, космонавтику та інженерію.

Чи знаєте ви?

До списку видатних випускників Університету штату Огайо входять письменник Р.Л. Стайн, олімпієць Джессі Оуенс та співзасновник Вікіпедії Ларрі Сенгер.

2. Американський коледж Техаський (сільськогосподарський та механічний) університет

Місцезнаходження: Коледж-Стейшн, штат Техас


Загальна кількість студентів: 63599


Заснований 1871


Псевдонім: Аггіс

ᐈ 10 найбільших коледжів США - великі коледжі Америки - самі великі 2024

Техаський університет – найбільший університет в Техасі. Це один з шести “вищих військових коледжів”, де курсанти, які готуються стати військовими офіцерами, навчаються разом з цивільними студентами. До 1960-х років, щоб навчатися тут, потрібно було бути кадетом-чоловіком. Відтоді школа стала спільним навчальним закладом, і студенти більше не обов’язково повинні бути курсантами. Зараз у центрі уваги закладу – широкий спектр академічних дисциплін. Тут знаходиться президентська бібліотека Джорджа Буша-молодшого. У 2013 році Техаський університет придбав Техаську Веслеянську школу права і включив цю дисципліну до своєї аспірантської програми. Техаський університет також має велику програму медичних наук, включаючи медичну школу.

Чи знаєте ви?

12 студентів загинули в 1999 році, коли обвалився 17-метровий штабель колод. Складання і спалювання деревини для футбольних матчів продовжує залишатися щорічною традицією.

1. Американський коледж Університет Центральної Флориди

Місцезнаходження: Орландо, штат Флорида


Загальна кількість студентів: 66183


Заснований 1963


Прізвисько: Лицарі

ᐈ 10 найбільших коледжів США - великі коледжі Америки - самі великі 2024

Університет Центральної Флориди має найбільшу кількість студентів серед усіх чотирирічних університетів у Флориді та Америці. Спочатку законодавчі збори Флориди схвалили створення школи, щоб запропонувати підтримку NASA на сусідньому мисі Канаверал. З того часу школа розширила свою місію, включивши в неї підтримку основних галузей промисловості штату і зобов’язання надавати освіту широкому колу студентів.

У 1992 році в школі навчалося лише 18 000 студентів, багато з яких добиралися на заняття з дому чи з роботи. Тодішній президент школи наполягав на розширенні за кількома напрямками, включаючи надання більшої кількості аспірантських програм, онлайн-освіту та новий футбольний стадіон, готовий до проведення матчів вищого дивізіону. Ці зусилля сприяли збільшенню кількості студентів.

Чи знаєте ви?

Футбольна команда Університету Центральної Флориди пройшла шлях від безвиграшної у 2015 році до непереможної у 2017 році.