Жінці у будь-якому віці хочеться виглядати доглянуто, красиво та молодо. Дуже приємно, якщо це можна зробити з правильно підібраним доглядом, макіяжем і, звичайно, стрижкою або зачіскою. Сьогодні ми розповімо, як можна підкреслити свою красу і скинути кілька років за допомогою правильно підібраної стрижки та зачіски.

Стрижки які молодять - які жіночі стрижки молодять

Загальна інформація про стрижки та важливість їх добору

Стрижки, які молодять жінку – це насамперед стрижки, які їй йдуть. Хороша стрижка і правильне укладання можуть «скинути» років 5-10 без праці, без ін’єкцій та інших процедур, що омолоджують. Тому розповімо сьогодні про кілька стрижок та зачіски, які можуть омолодити вам за кілька годин.

Підбір стрижки за типом обличчя

Давайте будемо чесні, є стрижки, які молодять круглу особу, і вони ніяк не підійдуть квадратному обличчю, як і стрижки, які молодять овальне обличчя, будуть підходити певним людям. Тому нижче ми наведемо список стрижок та зачісок, які омолоджують, але потрібно підібрати у хорошого майстра.

Короткі стрижки які молодять

Короткі стрижки можуть бути дуже стильними і додати молодості до вашого вигляду. Ось декілька ідей коротких стрижок, які можуть зробити вас молодшою:

 • Піксі Піксі – це коротка стрижка, яка зазвичай складається з декількох коротких шарів волосся. Ця стрижка може бути різної довжини та стилів, і вона може додати вашому вигляду сучасності та енергії.
 • Боб Боб – це коротка стрижка, яка може мати різні довжини. Наприклад, “лоб до підборіддя” або “над плечима”. Вона дуже популярна серед жінок і може додати молодості та жіночності.
 • Гарсон Гарсон – це коротка стрижка, яка зазвичай має рівний верхній шар та коротші бічні шари. Ця стрижка може бути різної довжини та стилів, і вона може додати вашому вигляду сміливості та стильності.
 • Мальчик Мальчик – це коротка стрижка, яка зазвичай має короткі бокові та задні шари, а верхній шар трохи довший. Ця стрижка може бути різної довжини та стилів, і вона може додати вашому вигляду сучасності та сміливості.
 • Триммінг Триммінг – це коротка стрижка, яка зазвичай має короткі шари волосся на всій голові. Ця стрижка може бути дуже короткою або трохи довшою, і вона може додати вашому вигляду сміливості та енергії.

Пам’ятайте, що кожна людина має свій власний стиль та тип обличчя, тому важливо знайти стрижку, яка підійде саме вам. Не соромтеся консультуватися зі своїм перука

Стрижки які молодять - які жіночі стрижки молодять

Боб

Зі стрижок після 60, які молодять, ми рекомендуємо боб. Відмовтеся від рівних ліній і зробіть рвану, нерівну стрижку. Якщо при цьому ще трохи висвітлити деякі пасма, то можна візуально відвернути увагу від недосконалостей обличчя та вікових змін. А якщо вам іде чубок, то тоді не забудьте і його до цієї стрижки.

Стрижки які молодять - які жіночі стрижки молодять

Піксі

Вважається молодіжною стрижкою і тому підходить для омолодження. Але тільки в тому випадку, якщо ваше волосся густе, череп наближений до ідеального, а носити стрижку ви будете трохи недбало. Тоді чекайте безліч компліментів і нове дихання.

Стрижки які молодять - які жіночі стрижки молодять

Стрижки на середню довжину волосся, яке молодить

Стрижки які молодять - які жіночі стрижки молодять

Зачес назад

Поговоримо про зачіски після 50, які молодять. Однозначно – це зачіс назад, може бути з хвостом, може бути розпущене волосся. Так подовжується шия і відкривається погляд, але такі зачіски підходять не всім, в основному – для овального обличчя та трикутного.

Стрижки які молодять - які жіночі стрижки молодять

Каре

Ніколи не вийде з моди каре – модна стрижка, що молодить. Ця стрижка може бути короткою або подовженою. Носіть її трохи недбало, щоб позбутися дорослої консервативності.

Довгі стрижки, які допоможуть виглядати молодше

Які ж стрижки після 40 молодят? У суспільстві – це вік молодості та світанку сил в жінок, можна носити будь-які стрижки. А ось серед зачісок однозначно можна виділити такі:

Стрижки які молодять - які жіночі стрижки молодять

Локони

Гарне укладання з кучерями надає образу романтичності і завжди омолоджує її володарку. Такий образ свіжий, яскравий та безпосередній. А якщо вам ще й підходить чубок, то можна приховати й дрібні зморшки на лобі.

Стрижки які молодять - які жіночі стрижки молодять

Кудрі

Ще одна молодіжна стрижка, яка підходить і старшим дамам

Стрижки жіночі які молодять

Існує багато різних стрижок, які можуть додати молодості та свіжості вашому вигляду. Ось кілька ідей:

 1. Боб
  Боб – це коротка стрижка, яка може мати різні довжини. Наприклад, “лоб до підборіддя” або “над плечима”. Вона дуже популярна серед жінок і може додати молодості та жіночності.
 2. Листочки
  Листочки – це легка та повітряна стрижка, яка зазвичай складається з декількох різних шарів волосся. Ця стрижка може бути різної довжини, але вона зазвичай закінчується на рівні плечей. Листочки дуже популярні серед жінок різного віку та типу волосся.
 3. Штори
  Штори – це стрижка, в якій волосся обрамляє обличчя. Ця стрижка може бути довшою або коротшою, залежно від вашого бажання та форми обличчя. Штори додадуть вашому вигляду м’якість та жіночність.
 4. Каре
  Каре – це стрижка, яка зазвичай має рівні краї та складається з декількох шарів волосся. Ця стрижка може бути різної довжини та стилів, і вона може додати молодості та елегантності до вашого вигляду.
 5. Піксі
  Піксі – це коротка стрижка, яка зазвичай складається з декількох коротких шарів волосся. Ця стрижка може бути різної довжини та стилів, і вона може додати вашому вигляду сучасності та енергії.

Пам’ятайте, що кожна людина має свій власний стиль та тип обличчя, тому важливо знайти стрижку, яка підійде саме вам. Не соромтеся консультуватися зі своїм перукарем!

Стрижки які молодять – відео