Ubisoft вирішила покластися на одну з найуспішніших своїх франшиз, щоб залишитися на плаву в не найпростіший для себе час. Рятівним колом виступає Assassin’s Creed – за даними інсайдера Тома Хендерсона (Tom Henderson), компанія планує випустити ще кілька ігор у серії, а також може повернутися до щорічних релізів.

Якщо вірити джерелам ХендерсонаUbisoft готує такі проекти:

 • Codename: Nebula — її дія відбувається у трьох сеттингах: Індії, Ацтекської імперії та Середземномор’я. Девелопером виступає Ubisoft Sofia, яка допомагала у виробництві Assassin’s Creed Rogue та Assassin’s Creed III: Liberation.

 • Codename: Raid – фріплеплейна кооперативна гра на чотирьох з упором на PvE. У ній з’являться знайомі персонажі зі всесвіту AC. Розробку веде Ubisoft Chengdu.

 • Codename: Echoes – мультиплеєрна гра на базі хмарної технології Scalar від “юбиків”. За виробництво відповідає Ubisoft Annecy, яка допомагала зі створенням розрахованих на багато користувачів режимів для багатьох «ассасинів», а також підсобила з The Division 2.

 • Project Nexus 2 – продовження VR-відгалуження, перша частина якого ще в розробці.

Джерела журналіста розповіли, що згадані вище тайтли значно відрізнятимуться за ігровим стилем від своїх попередниць. Поки що вони знаходяться на етапі концепту та створення чорнових варіантів. “[У Ubisoft ] ставлять все на Assassin’s Creed “, – сказав один з інформаторів.

Нагадаємо, раніше стало відомо про шість «ассасинів», що знаходяться у виробництві:

 • Assassin’s Creed Mirage — компактніша частина серії, яка наближена до оригіналу. Упор у ній зроблено на паркурі, стелсі та потайливих вбивствах.

 • Codename: Jade – спін-офф для мобільних пристроїв у сеттингу Стародавнього Китаю.

 • Codename: Red – повноцінна RPG, дія якої розгорнеться у феодальній Японії. Нею займається Ubisoft Québec, яка створила «Одіссею». За словами 

  Хендерсона

  , екшен заточено на стелс і в нього введуть двох грабельних персонажів.

 • Codename: Hexe – “нове слово в серії”, про яке практично нічого не відомо. Над проектом корплять в Ubisoft Montreal, яка випустила першу Assassin’s Creed.

 • Project Invictus – розрахований на багато користувачів продукт від авторів For Honor.

 • Project Nexus – “ассасин” для VR зі знайомими протагоністами на зразок Еціо і Кассандри.

Починаючи з релізу Mirage у 2023-му франшиза повернеться до щорічного циклу випуску Assassin’s Creed, повідомляють інформатори. Пізніше того ж року світло побачить Project Nexus. Слідом з’явиться Codename: Red у 2024 році, Project Invictus у 2025 році та Codename: Hexe у 2026 році. Важливо, що це внутрішні терміни, які можуть зрушуватися.