Ви можете побоюватися використання звичайного мила в душі, особливо якщо у вас чутлива шкіра. Отже, чому б не спробувати синдети?

Синдети може бути альтернативою, яку ви так довго шукали. Вони ніжні до вашої шкіри, приємні до неї та ефективні для очищення чутливої ​​шкіри.

У цій статті ми розповімо вам, що таке синдети, їх користь для вашої шкіри та чи вони кращі за звичайне мило.«Коли ви бачите інгредієнти, які містять такі слова, як пальмат натрію (поверхнево-активна речовина для мила) разом із кокоіл ізетіонатом натрію (синтетична поверхнево-активна речовина), ми дійсно дивимося на комбар»,

Що таке Синдети?

Синдети - що краще синдети чи звичайне мило?

Термін «Синдет» утворений скороченням двох слів – «синтетичний» і «миючий засіб». Як випливає з назви, ці миючі засоби синтезуються шляхом зв’язування двох або більше компонентів миючого засобу. Синдети є чудовими поверхнево-активними речовинами або тензіоактивними агентами, тобто вони працюють на поверхні, щоб зменшити поверхневий натяг.

Тензіоактивні агенти використовуються не тільки для виготовлення миючих засобів, вони також використовуються для емульгування — процесу утворення розчину сполуки, яка зазвичай нерозчинна у воді. Під дією синдетів жир і бруд з поверхні вашої шкіри розпушуються, і їх можна легко змити водою. Таким чином, синдети є хорошими миючими засобами.

Сонал Сінгх, виконавчий директор з розробки продуктів у SkinKraft Laboratories, каже: «Існує інший тип миючого засобу, який називається комбар або комбінований брусок. Хоча це слово не використовується часто, в основному це частково мило, а частково синдет. Коли ви бачите інгредієнти, які містять такі слова, як пальмат натрію (мильна поверхнево-активна речовина) разом із кокоіл ізетіонатом натрію (синтетична поверхнево-активна речовина), ми справді дивимось на комбар. Багато барів, які називають синдетами, насправді є комбарами.

Чи корисний синдет для шкіри?

Синдети корисні для вашої шкіри, оскільки вони або нейтральні, або знаходяться на кислому боці шкали pH. Таким чином, вони не змінюють рН-баланс шкіри. Природний рН вашої шкіри має тенденцію бути кислим, десь між 5,5 і 4,5 для нормального типу шкіри.

Підтримка цього природного рН на поверхні шкіри має вирішальне значення для того, щоб мати здорову шкіру кількома способами. «Кислотна мантія» на вашій шкірі не тільки підтримує корисні мікроби (бактерії, грибки тощо) на вашій шкірі, але й утримує шкідливі мікроби.

Також синдети, які використовуються в миючих засобах, є м’якими за своєю природою, не видаляють природні олії з вашої шкіри. Таким чином ваша шкіра не стає сухою або подразненою.

Переваги синдет

Очищувальні засоби Syndet, доступні на ринку, є не тільки м’якими за своєю природою, але й продемонстрували ряд інших переваг для шкіри. Хоча синдети можуть бути корисними для всіх типів шкіри, вони особливо корисні, якщо у вас є такі проблеми зі шкірою.

 • Якщо у вас надмірно суха або чутлива шкіра, синдети – найкращий вибір засобів для очищення. Синдети покращують бар’єрну функцію вашої шкіри, а також допомагають утримувати вологу в шкірі.
 • Синдети можна навіть використовувати в миючих засобах, призначених для немовлят і немовлят, шкіра яких дуже ніжна і легко піддається впливу.
 • Людям із дратівливою шкірою, наприклад, екземою або атопічним дерматитом, використання синдетів приносить значну користь. Дослідження показали, що регулярне використання синдетів значно зменшило свербіж, почервоніння та сухість при екземі.
 • Синдети також допомагають покращити такі захворювання, як акне та розацеа.
 • Дослідження показали, що якщо у вас фотопошкоджена шкіра, щоденне очищення м’яким миючим засобом синдет покращує тон, текстуру, яскравість і чистоту вашої шкіри.
 • І останнє, але не менш важливе: синдети допомагають зменшити ознаки старіння, такі як лінії та зморшки на вашій шкірі.

Загальні інгредієнти синдетів

Синдети - що краще синдети чи звичайне мило?

Синдети виробляються шляхом поєднання різних поверхнево-активних речовин, які можуть бути отримані з олій і жирів або продуктів на основі нафти. Ось список поширених інгредієнтів, які використовуються для приготування синдетів.

 • Кокоїлізетіонат натрію
 • Категорії альфа-олефінів
 • Сульфосукцинати
 • Ефірсульфонати алкілгліцерину
 • Моногліцерид сульфат кокоїлу натрію
 • Бетаїни

Яка різниця між милом і синдетом?

 • По-перше, і найголовніше, синдети приємні для шкіри та м’якіші, ніж звичайне мило на основі лугу. Мило на основі лугу має тенденцію підвищувати рН вашої шкіри і таким чином порушувати кислотну оболонку вашої шкіри.
 • Незважаючи на те, що синдети дають хорошу піну, на відміну від мила, вони не зневоднюють і не дратують шкіру. Під час контакту з водою звичайне мило залишає на шкірі лужний залишок, який викликає відчуття свербіння, особливо якщо у вас чутлива шкіра.
 • З іншого боку, синдети зазвичай стійкі у воді і залишають лише шар жирної плівки, що містить бруд і пил, який можна легко змити водою.
 • Завдяки нейтральному рН корисні добавки можна включати в синдетні продукти.
 • Синдети зазвичай коштують дорожче порівняно з традиційним милом, оскільки їх виробництво передбачає складні промислові процеси, які в кінцевому підсумку призводять до стабільного продукту.

Висновок

Незважаючи на те, що ми могли не знати про них донедавна, синдети були на ринку вже досить давно. Кілька наукових досліджень показали значну перевагу синдетів над традиційним лужним милом. Само собою зрозуміло, що синдети є найкращим вибором для очищення, особливо якщо у вас є певні особливості шкіри або чутлива шкіра.

Але майте на увазі, що певні синдети або додані в них добавки можуть мати протипоказання для деяких людей. Уважно прочитайте етикетки та проконсультуйтеся з дерматологом перед використанням синдиту, якщо у вас є сумніви.