Кокосова олія не є чужою у світі догляду за волоссям. Це найпопулярніша і широко використовувана олія для волосся завдяки численним перевагам. Але чи правильно ви його використовуєте? Що ще важливіше, чи купуєте ви якісну кокосову олію?

Ну, якщо залишити надлишок кокосової олії на волоссі на тривалий час або застосувати кокосову олію, насичену хімікатами, це може принести більше шкоди, ніж користі. Використання також залежить від вашої шкіри голови та типу волосся. Отже, давайте розберемося, як купувати і використовувати кокосове масло для найкращих результатів.

Переваги кокосової олії для волосся

Кокосова олія - Які переваги кокосової олії на волосся?

  • Дослідження, яке вивчало ефективність мінеральної олії, соняшникової олії та кокосової олії у запобіганні пошкодженню волосся, показало, що кокосова олія найкраще проникає всередину стрижня волосся та запобігає пошкодженню волосся.
  • Оскільки кокосову олію отримують із жирних кислот, вона має здатність утримувати білок у вашому волоссі, таким чином запобігаючи випаданню волосся, відновлюючи пошкодження та зберігаючи шкіру голови чистою та здоровою. Ось чому нанесення кокосової олії вважається одним із найкращих глибоких засобів для догляду за волоссям, які можна зробити прямо вдома.
  • Дослідження показали, що кокосова олія може працювати як засіб для кондиціонування волосся і загалом безпечна для застосування.
  • Кокосова олія також має антимікробні властивості, тому допомагає боротися з лупою та вошами у вашому волоссі. Це також допомагає запобігти сухості волосся, утворюючи тонкий захисний шар навколо пасом волосся.
  • Натуральна олія, яка міститься у вашому волоссі, часто розпадається через надмірне нагрівання від укладання або впливу забруднюючих речовин навколишнього середовища. Ось чому кокосова олія є найкращою заміною олії для шкіри голови.
  • Деякі дослідження також показали, що кокосова олія може бути природним захистом від сонця для вашого волосся.

Як використовувати кокосове масло для росту волосся?

Протягом тривалого періоду часу використання кокосової олії у вашому догляді за волоссям дасть вам більше живлення, слухняність, міцність волосся, яке легко ламається. Для цього існує досить багато способів:

1. Завжди починайте з нанесення невеликої кількості кокосової олії на середню частину волосся, а потім розподіліть її по решті волосся. Обережно помасажуйте нанесення на голову для кровообігу, що допоможе олії вбратися в шкіру голови.

2. Насправді ваше волосся перебуває на найвразливішому етапі, коли воно мокре. Нанесення кокосової олії на волосся перед миттям запобігає пошкодженню та ламкості. Це пояснюється тим, що нанесення кокосової олії на волосся зменшує кількість води, яка поглинається волоссям під час миття, запобігаючи таким чином випаданню.

3. Хоча більшість людей наносять масло на волосся перед миттям, деякі також наносять масло на волосся після миття. Дослідження показують, що кокосова олія наноситься на волосся після миття, головним чином, щоб запобігти пошкодженню, спричиненому засобами для укладання або догляду.

4. Багато хто також використовує кокосову олію як натуральну маску для волосся, залишаючи її на волоссі протягом кількох годин разом перед змиванням. Це забезпечує ваше волосся природним глибоким живленням. Рекомендується проводити глибоку обробку пасм кокосовою олією на ніч один раз на тиждень або кожні два тижні.

Для густого/кучерявого/сухого волосся:

Ви можете бути щедрими з кількістю кокосової олії, яку ви наносите. Чим більше ви вживаєте, тим краще кондиціонуватимете ваше волосся. Однак пам’ятайте про обмеження кількості, якщо у вас дуже жирна шкіра голови.

Для тонкого/тонкого/жирного волосся:

Ви не повинні наносити більше 10 крапель кокосової олії на все волосся. Це пов’язано з тим, що надлишок кокосової олії може призвести до накопичення на шкірі голови, що зробить ваше волосся обтяженим і випаде.

Яке кокосове масло краще для волосся?

Чисте та натуральне кокосове масло може перетворити сухе та тьмяне волосся на доглянуті м’які пасма. Це означає, що вам слід шукати нерафінований сорт холодного віджиму першого сорту.

Хоча рафінована кокосова олія має таку саму зволожуючу дію на волосся, ви можете звернути увагу на додаткові хімічні речовини, які часто використовують багато брендів, щоб подовжити термін придатності.

Кокосова олія також доступна на ринку в рідкій формі кімнатної температури, відома як фракціонована кокосова олія. Воно має дуже схожу зволожуючу здатність, як нерафінована кокосова олія першого віджиму, і часто використовується як масло-носій для розведення ефірних олій або інших олій, таких як мигдальне та рицинова.

Кокосова олія також часто додається до кератину в деяких продуктах для волосся, таких як маски для волосся та лаки для волосся.


Як довго я повинен залишати кокосову олію у волоссі?

Кокосова олія - Які переваги кокосової олії на волосся?

Вважається безпечним наносити кокосову олію приблизно на 10-15 хвилин, а потім залишати її на волоссі протягом кількох годин протягом ночі. Якщо у вас дуже тонке волосся, радимо не залишати його на ніч. Пам’ятайте, що не виходьте з кокосовою олією на волосся, якщо ви збираєтеся перебувати в запиленому та забрудненому місці, оскільки бруд може легко прилипнути та вбратися у ваше волосся.

Що станеться, якщо залишити кокосову олію на волоссі занадто довго?

Хоча кокосова олія, як правило, вважається безпечною для використання, дослідження довели, що використання занадто великої кількості кокосової олії у вашому волоссі протягом дуже тривалого часу може призвести до накопичення надлишку жиру в шкірі голови та волоссі.

У вашому волоссі вже є деякі натуральні масла. Використання надлишку кокосової олії на додаток до натуральних олій у вашому волоссі може зробити ваше волосся дуже жирним і тьмяним. Це також може зробити тонке волосся тоншим, якщо ви залишаєте кокосове масло на волоссі занадто довго.

Деякі люди скаржаться на випадання волосся під час миття голови після застосування кокосової олії. У таких випадках випадання волосся може бути викликано іншими факторами. Використання кокосової олії лише змушує вже пошкоджене волосся випадати зі шкіри голови під час миття.

Висновок

Кокосова олія вважається чудодійною натуральною олією, яка творить чудеса з вашим волоссям. Він не тільки відновлює пошкодження волосся, викликані укладкою, теплом і впливом забруднюючих речовин, але також запобігає сухості та кучерявості. Довготривале використання кокосової олії забезпечує живлення, міцність, здоров’я та слухняність волосся.

Кокосова олія також з часом покращує здоров’я вашого волосся та шкіри голови, запобігає випаданню волосся та стимулює ріст волосся. Важливо зазначити, що вам потрібно буде на деякий час зробити кокосову олію частиною вашої процедури для волосся, щоб почати бачити переваги.