Багато хто з них зважується на невиправдані вчинки.

Повний Місяць дуже сильно впливає на психіку та фізичний стан людей. Астрологи відзначають, що вплив нічного світила в момент кульмінації на жінок і чоловіків може злегка відрізнятися.

У Повню є безліч астрологічних застережень, про які важливо пам’ятати всім і кожному. Це дозволить вам незалежності від статі та віку зберігати здоров’я, удачу, гарний настрій та продуктивність.

Вплив Повного місяця на чоловіків

По-перше, варто зазначити, що Повня на чоловіків впливає дещо сильніше, ніж на жінок. Місяць на піку своєї енергетики може призвести до підвищення імпульсивності та підвищеного потягу до безглуздого ризику. Чоловіки в такі дні дуже агресивно водять автомобіль, дуже багато сперечаються, частіше б’ються і сваряться. У зв’язку з цим астрологи радять представникам сильної статі якомога рідше у дні повного Місяця займатися екстремальними видами спорту, перевищувати швидкість та виплескувати негативні емоції на оточуючих.

Чоловіки схильні критикувати всіх навколо в 15 місячний день. Коли Місяць максимально активний, сильна стать часто відчуває непереборне бажання когось чогось навчити, когось у чомусь дорікнути. Само собою, потяг до цього може виявитися вельми вибухонебезпечним.

Підвищення лінощів. Чоловіки частіше за жінок у дні повного Місяця кидають розпочаті раніше справи. Вони просто не хочуть займатися ними з якихось не зовсім зрозумілих причин. Хтось знаходить собі виправдання у нездужанні, а хтось не переймається навіть цим.

Чоловіки гірше сплять у день пікової активності нічного світила. Жінки теж гірше засинають, але саме чоловіки часто зустрічаються з безсонням і бачать погані сни.

Дивно, але у сильної статі в період повного Місяця є і плюси. Наприклад, відзначається поліпшення реакції. Рефлекси чоловіків загострюються. У прекрасних дам це теж буває, але набагато меншою мірою.