Чи знаєте ви, що дозволити своїй шкірі вільно дихати є ключовим фактором для досягнення природного блиску шкіри? Час від часу ваша шкіра також потребує перерви в рутині, щоб відновити свою природну текстуру. Шкірне голодування робить це можливим.

Шкірне голодування передбачає концепцію детоксикації вашої шкіри, щоб дозволити їй функціонувати ефективніше та підвищити її природне сяйво. Але перш ніж йти на це, вивчіть мотузки.

Прокрутіть униз, щоб дізнатися, що таке голодування шкіри та наскільки воно ефективне для вашої шкіри.

Що таке шкірне голодування?

Шкірне голодування - Які переваги шкірного голодування?

Голодування шкіри сьогодні є дуже популярним в Інтернеті. Це передбачає концепцію надання вашій шкірі відпочинку від звичайного догляду за шкірою, щоб зробити її ефективнішою. Отже, ви відмовляєтесь від використання будь-якого засобу для догляду за шкірою на день, тиждень чи місяць і дозволяєте своїй шкірі відновити свої природні функції та зажити. Він працює, зміцнюючи захисний бар’єр вашої шкіри, який інакше міг би бути зруйнований використанням засобів по догляду за шкірою.

Термін був вперше введений японським брендом Mirai Clinical [1], який описує голодування шкіри як спосіб нормалізації секреції натуральної олії та підтримки природного процесу омолодження. Концепція походить від традиційного уявлення про піст, який дозволяє зцілитися. Шкірне голодування ідеально працює, коли ви мінімізуєте або припиняєте використання будь-якого засобу для догляду за шкірою, щоб ваша шкіра могла омолодитися самостійно. Однак переконайтеся, що ви знаєте свій тип шкіри, перш ніж зважитися на це.

Як робити голодування шкіри?

Шкірне голодування - Які переваги шкірного голодування?

Можливо, ви захочете повністю утриматися від засобів по догляду за шкірою протягом кількох тижнів або можете не використовувати засоби по догляду за шкірою на ніч. Таким чином ви все ще можете захистити свою шкіру від шкідливого ультрафіолетового випромінювання вдень за допомогою м’якого сонцезахисного крему. Якщо ви хочете спробувати це, ось для вас покроковий посібник.

1. Почніть з ретельного вмивання обличчя на ніч.

2. Замість того, щоб скорочувати всі продукти відразу, почніть робити це раз на тиждень. Намагайтеся не наносити жодних засобів по догляду за шкірою на одну ніч, щоб дати шкірі вільно дихати.

3. Наступного ранку вмийте обличчя теплою водою. Це гарантує, що натуральні олії не видаляються.

Після того, як ви дозволите своїй шкірі постити протягом однієї ночі, наступного ранку спробуйте провести тест на обличчі з цигаркового паперу.

1. Покладіть суху чисту серветку на обличчя. Якщо серветка відразу відпадає, у вас суха шкіра.

2. Якщо цигарковий папір прилипає до вашого обличчя, але відпадає, коли ви нахиляєтеся, у вас нормальна шкіра. Ваша мета досягти цього.

3. Якщо воно прилипає до вашого обличчя навіть після натирання, у вас жирна шкіра.

Якщо у вас суха шкіра, її потрібно зволожувати. Якщо у вас жирна шкіра, можливо, ви захочете скоротити зволожуючі засоби зі свого режиму та швидко пошкіритися.Продовжуйте пити багато води під час шкірного голодування. 


Це допоможе вашій шкірі залишатися зволоженою зсередини. 


Пам’ятайте, що зволоження є запорукою здорової та сяючої шкіри.


Переваги голодування шкіри

Концепція голодування шкіри полягає в тому, щоб дозволити вашій шкірі дихати природно. Коли ви відмовляєтесь від використання засобів по догляду за шкірою, ваша шкіра здатна виробляти природні жири, щоб зберегти її м’якою та еластичною. Хоча за цією теорією немає наукових доказів, голодування шкіри може бути корисним, якщо ви використовуєте забагато продуктів і, здається, не впевнені, як кожен продукт реагує на вашу шкіру. У такому випадку часто корисно повернутися на крок назад. Шкірне голодування також допомагає вашій шкірі відновитися, якщо вона почала негативно реагувати на будь-який продукт. Наприклад, якщо у вас з’явилися вугрі або у вас суха шкіра через використання будь-якого продукту, найкраще піти на голодування шкіри, перш ніж знайти правильну комбінацію продуктів.

Шкірне голодування – що можна і чого не можна робити

1. Важливо підтримувати шкіру зволоженою зсередини та зовні, особливо коли ви голодуєте. Пийте достатньо води, щоб залишатися гідратованим зсередини.

2. Переконайтеся, що рівень вологості в кімнаті відповідний, особливо якщо ви живете в сухому або дуже холодному регіоні.

3. Хоча немає чіткого правила щодо того, як часто ви повинні робити голодування шкіри, не робіть це частіше ніж один раз на тиждень.

4. Знайте, що ви найкращий суддя про свою шкіру. Не продовжуйте, якщо після першої спроби ви не відчуваєте себе добре.

5. Не робіть шкіру швидкою, якщо ви проходите лікування шкіри або нещодавно проходили пілінг шкіри.

Хто може робити голодування шкіри?

Якщо ви багато захоплюєтеся засобами для догляду за шкірою та макіяжем, рекомендується голодування, щоб ваша шкіра відновилася. Однак, якщо ви вважаєте, що певний режим догляду за шкірою працює на вас, радимо продовжувати його.

Успіх шкірного голодування залежить від людини до людини. Все залежить від типу шкіри та потреб. Утримайтеся від голодування, якщо у вас дуже суха шкіра. Якщо у вас помірно суха шкіра, робіть перехід повільним. Якщо у вас суха шкіра, під час мусону, коли погода волога, добре шкіритися швидко.

Скільки часу потрібно, щоб ваша шкіра очистилася?

Важко сказати, скільки часу знадобиться шкірі для очищення, оскільки це залежить від індивідуального типу шкіри та кількості засобів для шкіри та макіяжу, які ви наносите щодня.

Як часто можна робити голодування шкіри?

Хоча немає жорстких правил голодування шкіри, його частота залежить від того, наскільки регулярно ви дотримуєтеся режиму догляду за шкірою. Наприклад, ви можете проводити детоксикацію шкіри раз на два місяці, якщо ви не використовуєте занадто багато засобів по догляду за шкірою.

Якщо ви регулярно користуєтеся сироваткою, кремом для освітлення шкіри та антивіковим кремом або занадто багато макіяжу, детоксикація шкіри раз на місяць може бути корисною для вас. Якщо у вас чутлива, жирна, подразнена або надмірно суха шкіра, обмежте детоксикацію шкіри раз на два тижні. Вам потрібно прочитати ознаки вашої шкіри, щоб визначити, що підійде саме вам. Пам’ятайте, що ви можете як повністю знежирити шкіру, так і за допомогою лише легкого зволожуючого крему та води.

Висновок

Пам’ятайте, що шкірне голодування – це як «канікули» для вашої шкіри. Ви не повинні робити висновок, що використання засобів для шкіри або дотримання режиму догляду за шкірою шкідливі для вашої шкіри. Шкірне голодування дає шкірі відпочинок і дозволяє їй відновитися, перш ніж ви зможете повернутися до звичайних засобів догляду за шкірою. Однак поговоріть зі своїм дерматологом, щоб зрозуміти, чи можна почати голодування шкіри, особливо якщо ви приймаєте якісь ліки.