Рибам зірки дарують магічні якості, вони можуть вкрасти ваші серця в одну мить.

Вони прагнуть бути коханими, належати, але також потребують особистого простору, щоб зміг втекти туди іноді. Якщо виникає тяжіння, вони готові присвятити себе партнеру. Риби – один з найчарівніших і симпатичних знаків Зодіаку. Що стосується сумісності в любові і шлюбі, вони найкраще поєднується зі знаками Води або з людьми земних знаків, які дають їм таку необхідну стабільність.Риби мають найкращу сумісність в коханні і шлюбі зі знаками Рак (21 червня – 22 липня), Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада) і Риби (19 лютого – 20 березня). Вони добре сумісні з Тельцем (21 квітня – 20 травня) і Козерогом (22 грудня -20 січня).Несумісними знаками для них є Близнюки (21 травня – 21 червня) і Стрілець (23 листопада – 21 грудня), хоча союз зі Стрільцем може бути корисний для кар’єри, а з Близнюками для емоційної підтримки. Відносини з Овном (21 березня – 20 квітня) можуть дати Рибам перевага в фінансовому плані. Що стосується сумісності і гармонії в шлюбі, одним з кращих виборів є Діва (24 серпня – 23 вересня). Для духовного розвитку буде плідним партнерство з Водолієм (21 січня – 18 лютого).

РИБИ-ОВЕН

Вогонь і Вода, як правило, не змішуються, і тому сумісність Овна з Рибами може породити суперечливі відносини. Овен впевнений в собі і енергійний, Риби досить боязкі і легко керовані. Овен хоче лідирувати, Рибам потрібен хтось, на кого можна спертися. І все ж разом вони можуть проводити час цікаво і приємно. Можливість вдалого любовного зв’язку і шлюбу дуже висока, якщо їм вдасться подолати розбіжності характерів.

РИБИ-ТЕЛЕЦЬ

Цих двох очікують романтичні відносини. Це, як правило, дуже щасливий союз, між ними нахил в любові і шлюбі. Телець – сильна авторитарна фігура, він зможе забезпечити безпеку і стабільність відносин для нерішучих Риб. Намагаючись допомогти партнеру реалізувати всі свої мрії, тактовно і впевнено заохочуючи їх, наполегливий Телець досягне всього, чого хоче від цих відносин. Успіх їх інтимної гармонії залежить від Тельця.Ці партнери можуть розділити загальний інтерес до краси, мистецтва, еротики і майже всім прекрасних речей в житті. Риб легко затьмарюють емоції, але реалізм партнера повертає їх до дійсності. Тут є хороші перспективи для любові, а також для успішного шлюбу.

РИБИ-БЛИЗНЮКИ

Тяжіння між ними може бути дуже інтенсивним, але, в кінцевому підсумку, принесе проблеми. Сумісність цих знаків дуже непроста. Риби надто емоційні для Близнюків, несерйозність партнера може легко поранити їх почуття. Близнюки поверхневі і грайливі, але Риби все приймають близько до серця. Це створюватиме атмосферу підозрілості та недовіри. Між ними можуть бути щирі почуття, але нестабільність відносин швидко зруйнує їх. Це досить ризиковий зв’язок, який навряд чи призведе до щасливого шлюбу.

РИБИ-РАК

Сумісність Рака і Риб в любові і шлюбі 100%. Це знаки Води, і вони відмінно сумісні, можуть стати ніжною і люблячою парою, в якій кожен готовий підтримати іншого. Риби – це творчий мрійник, а Рак – це творчий працівник, і разом вони можуть втілити свої мрії в реальність. Риби дадуть Раку необхідну йому романтику, а він або вона натомість забезпечить захист, в якій потребує партнер.Вони добре сумісні в інтимних відносинах. У цієї пари є вроджене розуміння невисловленого. Обидва мають емпатією і здатні глибоко розуміти один одного. Цілком можливо, що Рак стане лідером у відносинах. Конфлікти між ними, як правило, нетривалі і швидко закінчуються. Вони просто ідеально підходять один одному.

РИБ-ЛЕВ

Лев яскравий і владний, а Риби – духовні і містичні створіння. Вони настільки різні, що здатні зацікавити один одного, їх відмінності не з тих, що нездоланні. Їм необхідна взаємна довіра, яке розширить їхні можливості. Любовна сумісність у цих знаків Зодіаку присутня, але якщо справа доходить до шлюбу, перспективи можуть виявитися незрозумілими.

РИБИ-ЛЕВ

Любов тісно пов’язана зі стабільністю, фізичними потребами, інтелектуальною сумісністю. Любов для Риб – це краса і емоційні переживання. Діва обережна в прояві почуттів, практичне ставлення до інтимної сторони відносин не задовольнить запити Риб. В цілому сумісність цих двох знаків Зодіаку суперечлива.У цьому союзі є природне поєднання розуму та інтуїції, в числі плюсів те, що вони можуть вирішувати гострі моменти за допомогою обговорень, приходити до згоди по більшості питань. Між ними є сильне тяжіння, як це часто буває у представників протилежних знаків Зодіаку. Особливість пари в тому, що любов і шлюб, швидше за все, будуть проблематичними для молодих людей. Чим старше партнери, тим більше вони сумісні.

РИБИ-ТЕРЕЗИ

Сумісність Терезів і Риби в любові і шлюбі 50%. Цими знаками Зодіаку керують різні планети (Венера для Терезів і Нептун для Риб), вони пов’язані з різними стихіями, тому їм нелегко буде разом. Подув Повітря, стихії Терезів, може привести Воду, стихію Риб, в нестійкий стан. Між ними легко виникає взаємне притягання, любов може принести їм незабутні моменти. Багато в чому вони схожі, обидва хочуть втілити свої романтичні мрії в реальність. Є потяг і романтика, але відносини рідко довго тривають так, як починалися, тому що в їх сумісності багато складнощів.Терези легко знаходять спільну мову з більшістю людей, але Риби більш перебірливі, і в цьому джерело їх розбіжностей. Ніщо не зробить Ваги найнещасніші, ніж вид пригнічених і повних претензій Риб. Крім того, Терезів швидко втомить бажання партнера знайти в них опору. У свою чергу, Риб не влаштує те, що у другої половинки багато різноманітних інтересів і знайомих. У такому союзі Терези легко стають дратівливими, а Риби занурюються в зневіру. Звучить сумно? Так і є.

РИБИ-СКОРПІОН

Ці знаки Води прекрасно доповнюють один одного. Сумісність Скорпіон і Риби в любові і шлюбі 80%. Між ними існує сильне взаємне тяжіння, може бути любов з першого погляду. Риби готові покладатися на партнера, який здатний компенсувати їх нерішучість і погодяться з його бажанням лідирувати у відносинах. Ревнощі і власництва Скорпіона не збентежило Риб, все це навіть допоможе йому або їй відчувати себе коханими. Залежність Риб – це саме те, чого шукає Скорпіон.Між ними може бути особливе спілкування на емоційному, невисловленому рівні. Обидва мають сильну інтуїцію, зацікавлені в таємничому і незвичайному. Еротична сторона відносин повинна бути прекрасною. Завдяки хорошій сумісності, вони можуть успішно доповнювати один одного – Риби дуже винахідливі, а Скорпіон наполегливий. Як любовний зв’язок, так і шлюб між ними успішні.

РИБИ-СТРІЛЕЦЬ

Між ними може бути сильне фізичне тяжіння, але на цьому їх сумісність Стрільця і ​​Риб закінчується. Обидва ці знака Зодіаку в астрології відносяться до мінливих, як наслідок, їх союзу бракує стабільності. Жоден з них не може дати партнеру відчуття надійності. Стрілець незалежний і волелюбний, він або вона не зможе забезпечити необхідною Рибам уваги і відданості. Крім того, гострий язик Стрільця може легко поранити почуття партнера.Рибам потрібен партнер, який завжди поруч, але він або вона буде відчувати себе покинутим Стрільцем, який завжди готовий до нових пригод. У свою чергу, той буде відчувати, що його або її енергія і оптимізм повільно зникають в атмосфері зневіри, створюваної другою половинкою. У пари є любовна сумісність, але шлюб рідко буває вдалим.

РИБИ-КОЗЕРІГ

Сумісність Козерога і Риб в любові і шлюбі 80%. Ці знаки Зодіаку знаходяться під управлінням дружніх стихій (Земля для Козерога і Вода для Риб), тому у любові тут хороші перспективи. Разом вони відкривають більш глибокі рівні буття. Риби, ймовірно, спробують обдурити Козерога, тому що це в їхньому характері, але у земного знака Козеріг досить здібностей, щоб визначити це. Він буде лідером у відносинах, і Риби скоро вирішать слідувати за ним. Риби ласкаві і щирі істоти, і партнер здатний створити йому або їй життя, повну радості.Козеріг дасть Рибам необхідну їм стабільність, оскільки мрійливість часто забирає їх від реальності. Крім того, він або вона забезпечить порядок в житті, що викличе захоплення Риб. Захоплення – це саме те, що Козеріг любить найбільше. Вони дуже різні люди, але відмінно доповнюють один одного.

РИБИ-ВОДОЛІЙ

Хоча ці знаки Зодіаку знаходяться під управлінням різних планет (Уран і Сатурн для Водолія, Нептун і Юпітер для Риб) і пов’язані з різними стихіями (Повітря і Вода), любовні відносини можуть бути стабільними і благополучними. Сумісність знаків Водолій і Риби в любові і шлюбі 60%. Поєднання інтелекту і емоцій може бути досконалим, це непогана комбінація для любові. Щасливий шлюб між цими партнерами можливий, але він вимагатиме зрілості партнерів.

РИБИ-РИБИ

Сумісність жінки Риби і чоловіки Риби в любові і шлюбі 90%. Про їх зв’язок можна сказати, що краще не буває. Любов, немов магія, трансформує два окремих “я” в одне “ми”.Відносини цих двох підсилюють всі якості знака Зодіаку Риби, як позитивні, так і негативні. Жінка Риби добре знає, як знайти шлях до серця чоловіка Риби і як зберегти з ним щастя в любові. Їх любовна історія часто починається як казка, повна неземних почуттів. Разом з тим, є кілька непростих моментів, які їм потрібно подолати, щоб жити разом довго і щасливо.Схильність до ліні, неробства і мрійливості, властива людям цього зодіакального знака, може їх підвести. Надчутливість і вразливість Риб стане бути ще однією проблемою, тому що тут це якість подвоюється. Кожен з партнерів повинен контролювати іншого, не дозволяючи захоплюватися нездійсненними фантазіями.Партнери, будучи представниками одного знака, мають одні і ті ж чесноти і вади. Вони будуть ладнати один з одним, або, по крайній мірі, розуміти один одного. Взаємна симпатія між ними гарантована, у них також буде ідеальне взаєморозуміння в інтимній стороні відносин.Це може бути одна з найкращих пар в Зодіаку. Можливий недолік їх зв’язку – вони обидва схильні спливати занадто далеко від реальності. Щоб вирішити цю проблему, їм необхідно розподіляти обов’язки і підтримувати один одного у вирішенні проблем, які життя ставить перед ними. У них хороша сумісність, як для любові, так і для шлюбу, який буде успішним.

  • Сумісність знака Риби в любові і шлюбі

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts