Зміст

Ваші губи є однією з найвидатніших рис вашого обличчя. Ви не згодні? Незважаючи на те, що тип ваших губ залежить від ваших генів, ви завжди можете прикрасити свою губу належним доглядом, макіяжем або навіть косметично-хірургічними процедурами. Цікаво дізнатися як?

Прочитайте цю статтю, щоб визначити, який у вас тип губ, як за ними доглядати та як підкреслити свою посмішку за допомогою правильних штрихів і відтінків.«Уникайте бальзамів для губ, які містять ментол, камфору, фенол або будь-який алкоголь. 


Рицинова олія, гліцерин, мед, бджолиний віск, мигдальна олія та трояндова олія є одними з інгредієнтів, рекомендованих для гарної гігієни губ».

Типи губ + як їх підкреслити?

Типи губ - Які бувають типи губ?

1. Губи у формі серця

Люди з такими губами мають виражену дужку амура, тобто їхня верхня губа має яскраво виражений спад посередині. У них також може бути важча нижня губа.

Поради щодо макіяжу для губ у формі серця

 • Нанесіть один і той же відтінок кольору губ на обидві губи та підкресліть лук амура, використовуючи білий олівець у центрі.
 • Крім того, ви також можете використовувати кремові нюдові тіні, щоб ваші губи виглядали повніше.

2. Верхні губи

Якщо у вас більш важкі верхні губи і не такий виражений лук амура, то ваша надувка відноситься до цієї категорії. Це поширений тип губ серед індійських жінок.

Поради щодо макіяжу для густих губ

 • Ви можете використовувати олівець для губ навколо краю губ, дотримуючись їх природної форми. Ви також можете спробувати окреслити губи пензлем разом із губною помадою.
 • Використовуйте більш темний відтінок для верхньої губи, щоб зробити її трохи меншою, а на нижні губи нанесіть більш яскравий відтінок. Це надасть загальний рівний вигляд вашим губам.
 • Якщо ви не хочете наносити різні відтінки помади, ви можете використовувати білий олівець у центрі нижньої губи, щоб зробити її більшою.
 • Ви також можете розширити підкладку нижньої губи за допомогою олівця. Це зробить ваші губи більш повними та рівномірними.

3. Повні губи

Типи губ - Які бувають типи губ?

Це найбільш ідеально збалансовані губи з пропорційно повними верхньою і нижньою губами. Ці подушечки, повні губи з нижньою губою, яка зазвичай виступає назовні, часто стають цинозурою вашого обличчя.

Поради щодо макіяжу для повних губ

Незважаючи на те, що більшість людей вважають повні губи надзвичайно привабливими, вам може не сподобатися занадто багато уваги до цієї єдиної краси вашого обличчя. Ось кілька порад, як відвернути увагу від вашої ідеальної дудки.

 • Спробуйте використовувати нюдові кольори губ, які легко поєднуються з вашим кольором обличчя.
 • Використовуйте насичений макіяж для очей, щоб перемістити прожектор на очі.
 • Виділення щік також може привернути увагу та зробити обличчя більш збалансованим.

4. Тонкі губи

Типи губ - Які бувають типи губ?

Якщо ваша верхня і нижня губи не такі повні, ви, ймовірно, підпадаєте під цю категорію.

Поради щодо макіяжу для тонких губ

 • Переконайтеся, що трохи перестараєтеся, обводячи губи, і розтушуйте краї вздовж природних ліній губ, щоб виглядати повніше.
 • Заповніть губи матовим або рідким кольором, щоб завершити образ.
 • Ви також можете спробувати нанести більш світлий відтінок на нижні губи, щоб створити загальний вигляд пухкості.
 • Крім того, додайте трохи блиску для губ у центр обох губ, щоб вони виглядали повніше.
 • Ще одна хитрість – підвести під нижню губу олівець світло-коричневого відтінку, щоб створити м’який ефект тіней. Це зробить ваші губи більш повними.

5. Широкі губи

Типи губ - Які бувають типи губ?

Якщо у вас посмішка аж до вух, то безперечно у вас широкі губи. Хоча ваша усмішка може запалити серця багатьох, ви можете трохи пом’якшити її, щоб вона не затьмарювала решту вашого гарного обличчя.

Поради щодо макіяжу для широких губ

 • Підкреслення губ може допомогти зробити їх більшими та вирівняти. Це позбавить його ширини.
 • Підкреслення нижньої губи також може додати губам вагу.
 • Експерименти зі світлим або нюдовим відтінком також можуть відвернути увагу людей від ваших губ.
 • Ви також можете вибрати класичний спосіб підкреслити інші риси обличчя, щоб відвернути частину уваги від вашої дутки до решти обличчя.

6. Маленькі губи

Ці губи неширокі, але, як правило, повні та виступаючі.

Поради щодо макіяжу маленьких губ

 • Нанесіть глянцеві формули для губ, щоб ваші губи виглядали повніше.
 • Темні відтінки можуть зробити ваші губи меншими, тому намагайтеся уникати їх, наскільки це можливо.
 • М’які відтінки зазвичай підходять для менших губ.
 • Світлі блискучі рожеві кольори можуть зробити ваші губи товщими та об’ємнішими.

7. Круглі губи

Такі губи помітно округлі й не мають лука амура.

Поради щодо макіяжу для круглих губ

 • Візьміть лайнер і вийдіть трохи за межі вашої природної лінії губ по краях, одночасно занурюючись у центр. Це трохи покращить форму ваших губ. Потім залийте його кольором на ваш вибір.
 • Темні відтінки можуть підкреслити інші риси вашого обличчя над губами.

Як доглядати за своїми губами?

1. Регулярно робіть пілінг

Як і ваша шкіра, ваші губи також накопичують мертві клітини шкіри, через що вони можуть виглядати тьмяними та сухими. Завжди не забувайте наносити бальзам для губ перед сном, щоб ваші губи були добре зволоженими. Крім того, ви можете використовувати зубну щітку, щоб м’яко відлущити сухі лусочки з губ вранці.

Примітка

Не чистіть губи занадто різко, щоб не пошкодити ніжну шкіру губ.

2. Уникайте макіяжу в приміщенні

Помади мають властивість сушити губи. Уникайте нанесення помад, коли це не потрібно. Використовуйте праймер або бальзам перед нанесенням помади, щоб запобігти потрісканню губ.

3. Будьте уважні до того, що ви наносите на губи

Шкіра на губах більш ніжна і чутлива, ніж на решті обличчя. Тому слід уважно ставитися до продуктів, які ви наносите на губи. «Уникайте бальзамів для губ, які містять ментол, камфору, фенол або будь-який алкоголь. Рицинова олія, гліцерин, мед, бджолиний віск, мигдальна олія та трояндова олія є одними з інгредієнтів, рекомендованих для гарної гігієни губ», – пропонує доктор Кутам, наш головний дерматолог SkinKraft.

4. Залишайтеся зволоженими

Недостатня кількість води може спричинити сухість і подразнення губ. Як і ваша шкіра, ваші губи також потребують зволоження. Фахівці рекомендують випивати не менше 2-3 літрів води щодня.

5. Використовуйте вітамін Е на своїх губах

Вітамін Е необхідний для здорової шкіри та губ. Вітамін Е допомагає підтримувати вашу шкіру зволоженою, зменшує лінії та зморшки та робить губи більш пухкими та молодими. Ви можете використовувати капсули вітаміну Е, розрізавши їх і потерши вміст губами.

6. Уникайте облизування губ

Облизування губ може сприяти зневодненню. Якщо ви відчуваєте, що ваші губи сухі, використовуйте бальзам для губ, щоб зберегти їх зволоженими. Ваша слина може зробити ваші губи ще сухішими, оскільки вона містить ферменти, які можуть бути занадто жорсткими для них.

7. Уникайте занадто тривалого перебування на сонці

Ваші губи містять дуже мало меланіну, пігменту, який захищає нашу шкіру від шкідливого впливу УФ-променів сонця. Використовуйте бальзам для губ із високим SPF, щоб запобігти пошкодженню губ від ультрафіолету.Дослідження, проведене за участю 299 людей, які використовували сонцезахисний крем для шкіри, показало, що лише 37 відсотків із них використовували бальзам для губ із SPF

Як я можу змінити форму губ?

1. Макіяж

Макіяж, якщо його правильно використовувати, може творити чудеса, щоб підкреслити або змінити зовнішній вигляд ваших рис. Якщо ви хочете змінити форму губ, можете експериментувати з різними відтінками і кольорами помади. Зверніться до наведених вище порад щодо макіяжу, щоб знайти правильний вибір косметики для вашого типу губ.

2. Наповнювачі губ гіалуроновою кислотою (ГК).

Це тимчасовий наповнювач, який діє приблизно 6 місяців. Ці наповнювачі розроблені, щоб зробити губи більш виразними. Вони використовуються, щоб позбутися зморшок і зробити губи повнішими.

Наповнювачі для губ HA мають гелеподібну текстуру та дуже гладкі. Остаточний результат зазвичай з’являється через кілька днів після ін’єкції. Наповнювачі губ з гіалуроновою кислотою є найпопулярнішими, оскільки вони легко стираються та викликають мінімальні синці.

3. Колагенові наповнювачі для губ

Колагенові наповнювачі губ можуть вимагати відвідування косметолога кілька разів. Колагенові ін’єкції в губи були популярні до того, як з’явилися гіалуронові. Колаген – це білок, який природним чином присутній у шкірі. Наповнення ваших губ колагеновими наповнювачами згладжує їх западини, а також може зробити губи повнішими.

4. Силіконовий наповнювач для губ

Ці наповнювачі для губ є постійними наповнювачами для губ, але їх можна легко видалити. Зазвичай вони дешевші, ніж тимчасові наповнювачі губ. Вони також попередньо виготовлені.

Пам’ятайте про цю пораду доктора Кутама: «Наповнювачі для губ можуть викликати гіперчутливість або алергічні реакції у деяких людей. Але такі випадки вкрай рідкісні». Ви можете проконсультуватися з сертифікованим дерматологом, перш ніж вибрати один із наповнювачів, щоб уникнути будь-яких побічних реакцій.

5. Вправи для губ

Так! Йога для губ – це річ. Є кілька вправ для щелеп і технік надуття, які ви можете спробувати, щоб отримати ці повні, привабливі губи.

Висновок

У всіх нас від народження різні форми і розміри губ, і кожна гарна по-своєму. Але ви завжди можете пограти з різними трюками макіяжу, щоб кожен день виглядати по-іншому. Ви можете підкреслити губи або використати світліші відтінки, щоб вони виглядали об’ємнішими, або темні відтінки, щоб зменшити густі губи. Ви також можете скористатися професійною допомогою, щоб змінити вигляд своїх губ.

Але ретельно доглядайте за своїми губами, зволожуючи їх і захищаючи сонцезахисним бальзамом для губ. Також регулярно робіть пілінг, щоб ваші губи залишалися сяючими. Найголовніше, продовжуйте посміхатися!