Ви тут:

Кубок Лицаря Черчилля - Заголовок

Черчілль Найт хотів би щоб подякувати всім кадровим агентствам, які брали участь у нашому першому Кубку Лицаря Черчилля та зробили захід надзвичайно успішним. Турнір мав величезний успіх, і ми з нетерпінням чекаємо його проведення в майбутньому.

Черчилль Найт Кубок

Черчіллю Найт дуже сподобалося приймати наш перший турнір 5 на бік у Sighthill Powerleague в Единбурзі в середу, 11 числа жовтень. Це був чудовий вечір, коли Харві Неш, Лоріен, Венескі Браун, Bright Purple, МакГрегор Бойл, Net Talent і Майкл Пейдж боролися за перемогу. Усі грали фантастично, і було чудово спостерігати за розвитком змагань.

Ми хочемо привітати Net Talent, тріумфальних переможців турніру, і Лоріен, що посіла друге місце. Черчилль Найт також хотів би привітати Ніла Ірвайна з Лоріена, який зіграв надзвичайно добре та був визнаний гравцем турніру.

Після турніру команди зібралися в приміщенні клубу за заслуженою піцою та напоями, як відбулася церемонія нагородження, переможці були нагороджені призами та кубками.

Churchill Knight Cup був чудовою можливістю зустрітися з нашими партнерами з підбору персоналу та обговорити все, що пов’язано з парасольковими компаніями та останніми подіями у секторі підбору персоналу. Нам дуже сподобався наш перший турнір у Шотландії, і ми з нетерпінням чекаємо на організацію нових у найближчому майбутньому.

Партнерство з Churchill Knight

Якщо ви хочете співпрацювати з відомим підрядником-бухгалтером і головною компанією – не шукайте далі. Заснована в 1998 році експертами з понад 20-річним досвідом роботи в галузі, Churchill Knight & Associates Ltd допомогла тисячам підрядників вести бухгалтерський облік у своїх компаніях з обмеженою відповідальністю.

Зі змінами в галузі та зростанням попиту на парасолькові компанії Churchill Knight Umbrella була запущена в 2016 році, щоб запропонувати відповідну послугу нарахування заробітної плати для підрядників. всередині IR35. Ми надаємо першочергову увагу тому, щоб ваші кандидати отримували послуги, які їм потрібні, і надаємо низку послуг поряд із розрахунком заробітної плати. Нещодавно ми запустили нового спеціаліста Служба нарахування заробітної плати приватним підприємцям із СНД для будівельників, які шукають сумісний та ефективний спосіб отримувати зарплату.

Churchill Knight & Associates Ltd і Churchill Knight Umbrella зобов’язуються дотримуватися нормативних вимог у секторі, і обидві організації раді отримати акредитацію від FCSA. Щороку обидві компанії повинні проходити сувору перевірку, щоб переконатися, що наша діяльність відповідає суворому кодексу відповідності FCSA та ми дотримуємося податкового законодавства Великобританії.

Churchill Knight Umbrella також є однією з перших у Великій Британії парасолькових компаній, акредитованих FCSA та SafeRec. Як парасолькова компанія, сертифікована SafeRec, кожна платіжна відомість, яку ми створюємо, перевіряється, і всі платежі індивідуально перехресні посилання з RTI, які надсилаються до HMRC, щоб переконатися, що наші працівники отримують оплату правильно. Нашим співробітникам надсилається звіт електронною поштою щоразу, коли їм виплачується зарплата – це дозволяє їм перевірити, чи платіжна відомість, яку вони їм видали, відповідає вимогам і в ній немає ознак недбалості. Наші кадрові агентства-партнери також отримують щомісячні аудиторські звіти всіх своїх працівників, яким платить Churchill Knight Umbrella, щоб забезпечити повну прозорість.

Зв’яжіться з нами

Будь ласка, завітайте зверніться до нашого спеціалізованого відділу агентств, щоб дізнатися більше про Churchill Knight і дізнатися, як партнерство з нами може принести користь вашому бізнесу та вашим кандидатам. Ви можете зателефонувати нашій команді агентства за номером 0808 2525533 або надіслати електронний лист на agency@churchill-knight.co.uk. Якщо ви бажаєте направити кандидата до нашої обмеженої або комплексної служби, заповніть коротку форму на нашому веб-сайті, і член команди незабаром зв’яжеться з вами.

Кубок Лицаря Черчилля - Едінбурзька Пауерліга - 1 Кубок Лицаря Черчилля - Едінбурзька Пауерліга - 3 Кубок Лицаря Черчилля - Едінбурзька Пауерліга - 4 Кубок Лицаря Черчилля - Едінбурзька Powerleague - 5 Кубок Лицаря Черчилля - Едінбурзька Powerleague - 6 Кубок Лицаря Черчилля - Едінбурзька Пауерліга - 6 Кубок Лицаря Черчилля - Едінбурзька Пауерліга - 8 Кубок Лицаря Черчилля - Едінбурзька Пауерліга - 6 Останні новини< /span>Наша акредитація FCSA Категорія: НовиниАвтор: Ендрю Тродден19 жовтня 2023 р.

Навігація публікаціями

Попередня публікація:< /span>Посібник для рекрутерів щодо IR35Наступна публікація:SafeRec – єдиний спосіб довести, що ваша парасолькова компанія платить вам згідно з вимогами

Пов’язані блоги

Ключові оголошення щодо фінансового плану Джеремі Ханта, скасування IR35, вилучено податкові зміни та багато іншого FIКлючові оголошення щодо фінансового плану Джеремі Ханта: скасування IR35, податкові зміни тощо !
18 жовтня 2022 р