У нашому житті багато різних ситуацій, коли одного бажання щось зробити недостатньо: потрібно ще хоча б трохи удачі. Однак без допомоги здійснити задумане виходить не завжди. Тоді можна звернутися за допомогою, прочитавши молитву Миколі Чудотворцю на везіння та удачу.

Дні пам’яті:

  • 22 травня – перенесення мощів зі Світ Лікійських (територія сучасної Туреччини) до Барі (Італія);
  • 11 серпня – різдво Миколи Чудотворця;
  • 19 грудня – день смерті святого.

Тексти молитви Миколі Угоднику на удачу

Земне і небесне життя святого Миколая ознаменовано великою кількістю досконалих чудес. Він прославився допомогою тих, хто молиться в найскладніших життєвих ситуаціях. Коли здається, що на підтримку чекати нема від кого, допоможе сильна молитва Миколі Чудотворцю на удачу.

О, всесвятий Миколай, угодник прегарний Господь, теплий наш заступник і скрізь у скорботах скорий помічник. Допоможи мені, грішному й похмурому, у справжньому житті, благай Господа Бога дарувати мені залишення всіх моїх гріхів, які згрішили від юності моєї, у всьому житті моїм, діломи, і в поході душі моєї помози ми, окаянному, благай Господа Бога, всієї твори Творця, визволити мене повітряних митарств і вічної муки, нехай завжди прославляю Отця, і Сина, і Святого Духа, і твоє милосердя, . Амінь.

Молитва на удачу у справах

Молитви можуть мати різний зміст та імена тих, заради кого вони здійснюються. Молитва святому Миколаю Чудотворцю на удачу у справах може читатися заради того, хто молиться, який опинився у важкому фінансовому становищі, його друзів чи родичів. Дехто вважає, що благати про гроші непристойно, проте це не так. Якщо правильно її читати, то допомога від святого Миколая обов’язково буде надана. Головна умова – її прочитання з чистою душею та відкритим серцем.

О, всеблагий отче Миколай, пастир і вчитель усіх вірою, що припливають до твого заступництва, і теплою молитвою тебе закликають, незабаром потчися, і визволи Христове стадо від вовків, що гублять її, або від навали латинян лукавих, що повстають на нас.

Огороди і збережи нашу країну, і всяку країну в Православ’ї сущу, святими твоїми молитвами від мирського заколоту, меча, нашестя іноплемінників, від міжусобних і кровопролитних лайок. І як помилував ти трьох чоловіків у в’язниці сидячих, і визволив їхнього царя гніву і посічення мечнаго, так помилуй і визволи Великі, Малі та Білі Русі народ православний від згубні єресі латинські.

Як нехай твоїм клопотанням і поміччю, Своїм же милосердям і благодаттю, Христе Бог, нехай гляне милосердним оком Своїм на люди в невігластві сущі, що правиці ні шуйці свої не пізнавши, більше ж юні, ким від слави латині відправляються в нехай просвітить розум людей Своїх, нехай же не спокусяться і не відпадуть від віри батьківські, сумління, суєтними мудруваннями та невігластвами присиплену, нехай пробудить, волю наверне на зберігання святі віри Православні, нехай згадає бо віру і смирення отців наших, жив свій за віру Православну що поклали, приймаючи моління теплі святих угодників Своїх, що в землі нашій просіяли, що дотримуються нас від принади та єресі латинські, та зберігши нас у святому Православ’ї сподобить нас на страшному Судищі Своїм ясна стояння з усіма святими. Амінь.

Правильно прочитана молитва привнесе в життя людини щастя, грошовий достаток. Вона зможе залучити багатство та благополуччя. Її читання дає впевненість у своїх силах та можливостях, вселяє надію на сприятливий результат будь-якої справи.