Коли реєструвати нову компанію для сплати податків

Ви повинні зареєструватися як індивідуальний підприємець або товариство, щойно ви почнете торгувати. Є два простих способи зробити це:

 • Зателефонувати в HM Revenue & Телефон довідкової служби Custom's New Self-employed 0300 200 3504
 • Реєстрація онлайн за адресою https://www.gov.uk/log-in-file-self-assessment-tax-return

Якщо ви реєструєтеся як приватна компанія з обмеженою відповідальністю, вам потрібно буде зареєструватися в Companies House. Вам також потрібно буде зареєструватися в податковій службі протягом 3 місяців після початку торгівлі у вашому новому бізнесі.

У всіх випадках вам потрібно повідомити HM Revenue & Клієнти про ваш новий бізнес до 5 жовтня після закінчення вашого першого податкового року. Невиконання цього може призвести до штрафів.

Коли ви починаєте сплачувати податок?

Податковий рік триває з 6 квітня до 5 квітня наступного року. У межах податкового року є ключові дати, про які вам слід знати:

 • Дата подання паперових податкових декларацій за 2016/17 податковий рік: 31 жовтня 2017 року (пройдено)
 • Дата подання податкових декларацій онлайн за 2016/17 податковий рік: 31 січня 2018 року
 • Сплатіть гроші ви заборгували до: 31 січня 2018 р.
 • Реєстрація для самооцінки в 2017/18 податковому році: 5 жовтня 2018 р.

Ваші податкові декларації та будь-які гроші, які ви заборгували, повинні бути передані до податкового управління HM Revenue & Митниця до цих дат, інакше вас чекає штраф.

Якщо ви є компанією з обмеженою відповідальністю, вам також доведеться сплачувати податок на корпорацію. Це потрібно зробити через 9 місяців і 1 день після закінчення вашого звітного періоду. Ваш обліковий період зазвичай є періодом, який охоплюється вашими обліковими записами.

Якщо ви приватний підприємець, ви розраховуєте свій податковий рахунок, заповнивши податкову декларацію для самостійного оцінювання. Ви також матимете право на таку саму особисту надбавку, як і працівники, тобто ви не будете платити податок із перших 11 000 фунтів стерлінгів, які заробите.

Який податок я буду платити як приватний підприємець?

Як приватний підприємець, вам доведеться сплачувати податок із прибутку від бізнесу, за винятком витрат. Ваші обов’язки включатимуть:

 • Надсилання податкової декларації для самостійного оцінювання щороку
 • Сплата податку на прибуток з усіх оподатковуваних прибутків бізнесу
 • Внесок у ваше власне національне страхування
 • Реєстрація платника ПДВ, якщо ви очікуєте ваша сума перевищує 83 000 фунтів стерлінгів за будь-який 12-місячний період
 • Сплата податку на будь-який грошовий прибуток від продажу бізнес-активів (або самого бізнесу)

Як приватний підприємець , ви також повинні знати, що:

 • Ви можете знімати готівку з бізнесу без податкових наслідків
 • Ви отримуєте податкові пільги за витрати, понесені виключно для бізнесу
 • Ви можете вимагати податкових пільг щодо відсотків і комісій, якщо ваш банківський рахунок компанії є окремим від вашого особистого

Який податок я сплачу як товариство?

Незалежно від того, чи є ви звичайним бізнес-партнерством, чи створили товариство з обмеженою відповідальністю, кожен партнер повинен буде:

  < li>Сплачувати податок на прибуток зі своєї частки прибутку від бізнесу
 • Сплачувати внески на національне страхування
 • Надішліть особисту форму самооцінки
 • Зареєструйтеся платником ПДВ, якщо вони очікують подолати поріг протягом 12 місяців

На додаток до цього, один партнер буде призначено для надсилання податкової декларації про самооцінку партнерства наприкінці кожного року.

Як одноосібний підприємець, так і як товариство, ви можете вимагати відрахування капіталу на активи, придбані для вашого бізнесу. Це зменшить суму податку.

Який податок я сплачу як приватне товариство з обмеженою відповідальністю?

Як директор товариства з обмеженою відповідальністю ви матимете наступний річний податок обов’язки:

 • Надіслати заповнену форму самооцінки в HM Revenue & Митниця
 • Якщо ви отримуєте зарплату, вам доведеться сплатити податок і національне страхування через схему PAYE
 • Ви будете оподатковуватись податком на прибутки через PAYE, і вам також доведеться заповнювати податкові декларації

Ваша компанія з обмеженою відповідальністю, як власна юридична особа, повинна буде:

 • Сплачуйте податок на корпорацію з усього оподатковуваного прибутку
 • Надішліть річну декларацію до Companies House
 • Зберіть свою статутну звітність
 • Надішліть податкову декларацію компанії HM Дохід & Митниця
 • Зареєструйтеся платником ПДВ, якщо плануєте подолати поріг

Якщо ви керуєте компанією з обмеженою відповідальністю, ви можете об’єднати облікові записи Companies House і річні податкові декларації, а потім надіслати їх разом через веб-сайт уряду.

Будь-які акціонери вашої компанії з обмеженою відповідальністю повинні будуть сплачувати податок на прибуток. на дивіденди та виберіть інші види розподілу, здійснені компанією, тому важливо вести облік цих виплат.

Ви також повинні зауважити, що дохід, виведений з вашої компанії з обмеженою відповідальністю, оподатковуватиметься як дивіденди, якщо це розподіл. Подібним чином приватні витрати можна розглядати та оподатковувати як прибуток, якщо вони є для директорів, або класифікувати як розподіл, якщо вони призначені для акціонерів.

Акціонери будуть обкладатися подвійним податком, якщо ваша компанія з обмеженою відповідальністю продає будь-які активів або самого бізнесу. У цьому випадку компанія також повинна буде сплатити корпоративний податок на будь-який прибуток від продажів.

Однак якщо будь-які витрати понесені виключно для бізнесу, ви можете мати право на податкові пільги.

Податок, про який вам потрібно знати

Податок на прибуток:якщо ви приватний підприємець, ви сплачуєте податок на прибуток від прибутку вашого бізнесу. Якщо ваш бізнес є вашим єдиним джерелом доходу, ви сплачуєте податок лише після того, як досягнете персональної пільги. Якщо у вас є інша робота, ви можете швидше досягти ліміту та почати платити податок на прибуток. Як компанія з обмеженою відповідальністю ви також можете сплачувати податок на прибуток із будь-якої зарплати чи дивідендів, які ви отримуєте.

Податок на корпорацію:це податок на оподатковуваний дохід і прибуток компаній з обмеженою відповідальністю. Податок на корпорації наразі встановлено на рівні 20%, і компанії повинні самостійно розраховувати свої зобов’язання. Оскільки HMRC не виставляє рахунки, важливо стежити за своїми книгами. Щойно ваша компанія отримає прибуток (якщо раніше вона не мала збитків), вона почне сплачувати податок на корпорацію.

СПЛАТА: якщо ви наймаєте працівників, ви матимете вираховувати податок на прибуток і національне страхування з їхньої заробітної плати до того, як вони будуть виплачені. Вам доведеться використовувати їхній податковий код, щоб обчислити суму відрахувань. Майте на увазі, що вони можуть мати надзвичайний податковий код.

ПДВ:вам доведеться сплатити ПДВ, якщо ви перевищите поріг у 83 000 фунтів стерлінгів протягом 12 місяців. Ви можете дізнатися більше про це в нашому безкоштовному посібнику з ПДВ.

Ставки для бізнесу: це бізнес-еквівалент міського податку. Якщо ви працюєте в офісі або торговому приміщенні, вам доведеться заплатити. Деякі будівлі мають право на податкові пільги, тоді як інші (наприклад, господарські будівлі) повністю звільняються від сплати.

Якщо ви працюєте вдома, вам не доведеться сплачувати комерційні тарифи та муніципальний податок, якщо у вас немає персоналу, який також працює з дому, або ви продаєте товари та товари. послуги безпосередньо з дому. Можливо, вам доведеться заплатити і те, і інше, якщо ви пристосували свій будинок для роботи (наприклад, переобладнали свій гараж на салон), або якщо ваша власність поєднує бізнес і домашнє використання (наприклад, проживання над пабом).

< p>Гербовий збір:вашій компанії, можливо, доведеться сплачувати гербовий збір за передачу землі (або частки в землі) або надання грантів і передачу прав в оренду. Гербовий збір земельний податок може стягуватися, якщо ви орендуєте або купуєте приміщення. Можливо, вам також доведеться сплатити зворотний податок на гербовий збір, якщо ви купуєте акції чи інші цінні папери.

Податок на приріст капіталу: існує фіксована ставка податку на приріст капіталу в розмірі 18% на відчуження бізнесу. Однак існує також схема «пільги для підприємців», яка дозволяє вам платити за зниженою ставкою в розмірі 10%, аж до 10 мільйонів фунтів стерлінгів протягом усього життя.

 

Немає часу на податки? Спробуйте безкоштовну пробну версію бухгалтерського програмного забезпечення KashFlow і подивіться, скільки часу ви можете заощадити – ви будете приємно здивовані!

Автор Ендрю Вудхаус < /p>

Поділитися цією статтею

0 Tweet 0 +1 0 Подобається 0 Поділитися